• 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafStandaard functie
    Lieshout, Maarten vanTechnische stafTrainer/coach
    Lieshout, Maarten vanOverige stafTeammanager
    Schlicher, MichelTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schlicher, MichelOverige stafTeammanager
    Stoffels, JackTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 09:30Zaaltoernooi te Heythuysen (TM) - SHH JO9-4Sportpark De Wolfsberg
    19 jan. 10:00Zaaltoernooi te Neer (TM) - SHH JO11-3Sportpark De Wolfsberg
    19 jan. 11:00Roda JC JO14 - SHH JO15-1Sportpark Kaalheide
    19 jan. 11:20Zaaltoernooi te St. Odiliënberg - SHH JO9-2Sportpark De Wolfsberg
    19 jan. 11:45SHH JO13-1 - Sportclub Irene JO13-1Sportpark De Wolfsberg
    19 jan. 11:50Zaaltoernooi te Nederweert - SHH JO10-5Sportpark De Wolfsberg
    19 jan. 12:00Zaaltoernooi te Posterholt - SHH JO9-5Sportpark De Wolfsberg
    19 jan. 12:10Zaaltoernooi te Maasbracht (TE) - SHH JO13-2aSportpark De Wolfsberg
    19 jan. 12:10Zaaltoernooi te Nederweert - SHH JO10-4Sportpark De Wolfsberg
    19 jan. 12:55Zaaltoernooi te Echt (TE) - SHH JO13-5bSportpark De Wolfsberg
    19 jan. 13:00Zaaltoernooi te Melick - SHH JO13-4bSportpark De Wolfsberg
    19 jan. 13:20Zaaltoernooi te Melick - SHH JO13-4aSportpark De Wolfsberg
    19 jan. 13:30Zaaltoernooi te Vlodrop - SHH JO13-3aSportpark De Wolfsberg
    19 jan. 14:00SHH JO19-1 - IVO JO19-1Sportpark De Wolfsberg
    19 jan. 16:00SHH JO17 en JO19 - WintertoernooiSportpark De Wolfsberg
    20 jan. 09:30SHH 2 - HBSV 2Sportpark De Wolfsberg
    20 jan. 14:30SHH 1 - DVO 1Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 09:00SHH 2 - TrainingSportpark De Wolfsberg
    26 jan. 09:50Zaaltoernooi te Heythuysen - SHH JO9-1Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 10:40Zaaltoernooi te Neer - SHH JO8-3Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 11:00Zaaltoernooi te Roermond - SHH JO11-1Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 11:00Zaaltoernooi te Neer (TE) - SHH JO8-4Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 11:30Zaaltoernooi te Nederweert (TB) - SHH JO10-2Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 11:30Zaaltoernooi te Nederweert - SHH JO10-3Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 12:00Zaaltoernooi te Posterholt (TB) - SHH JO13-4bSportpark De Wolfsberg
    26 jan. 12:00SHH JO15-1 - Schaesberg JO15-1Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 12:10Zaaltoernooi te Maasbracht (TM) - SHH JO9-2Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 12:10Zaaltoernooi te Nederweert - SHH JO8-1Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 12:30Zaaltoernooi te Nederweert (TE) - SHH JO8-2Sportpark De Wolfsberg
    26 jan. 12:35Zaaltoernooi te Echt - SHH JO11-2Sportpark De Wolfsberg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SHH 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 11010003292330
    2Brevendia 11170426161021
    3Langeberg 1126332720721
    4DVO 11162325141120
    5SHH 1116232521420
    6FC Geleen-Zuid 11053222121018
    7Sittard 1124442122-116
    8RKVB 1104241617-114
    9MMC Weert 1114252018214
    10VV ALFA SPORT 1113351126-1512
    11VV HEBES 1103161116-510
    12Spaubeek 1123091229-179
    13De Leeuw 1120661731-146
    14Obbicht 1111281226-145

    Poulestanden SHH 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH 122004046
    2Linne 1210123-13
    3Bieslo 1200203-30

    Poulestanden SHH 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groene Ster11007253
    2Haslou 111006153
    3Chevremont 111005143
    4Meterik 111005143
    5Nulandia 111005143
    6ZSV 211005143
    7Avanti'31 111004043
    8Helden 111004043
    9Langeberg 111004043
    10WDZ 111004043
    11Veritas 111006333
    12MVC'19 111004133
    13Scharn 111004133
    14R.K.S.V. Sparta'25 111004133
    15VV Hellas 111003033
    16SHH 111003033
    17SSS'18 111003033
    18SV Venray 111003033
    19Volharding 111003033
    20Wittenhorst 111003033
    21SV TOP 111004223
    22Wilhelmina'08 111004223
    23EVVC 111004313
    24RKSV Minor11004313
    25DVO 111003213
    26Eijsden 111002113
    27Berghem Sport 111001013
    28Schijndel/DE WIT 111001013
    29Sporting Heerlen 111001013
    30FC Schadewijk 111002203
    31DES Swalmen 111002203
    32Walram 111001103
    33Merefeldia 111000003
    34Deurne 100000000
    35UDI'19/CSU10012200
    36Baarlo 110012200
    37VV Born 110011100
    38Sportclub Susteren 110010000
    39EHC/Heuts 1100134-10
    40Margriet 1100134-10
    41Spaubeek 1100123-10
    42Bekkerveld 1100112-10
    43Gemert 2100101-10
    44Hapse Boys 1100101-10
    45Wijnandia 1100101-10
    46Erp 1100124-20
    47SC Helmondia 1100124-20
    48Horn 1100136-30
    49RKDSO 1100114-30
    50RVU 1100114-30
    51Stormvogels'28 1100114-30
    52VV ALFA SPORT 1100103-30
    53S.V. Lottum 1100103-30
    54Olympia'18 1100103-30
    55Roosteren 1100103-30
    56UDI'19/CSU 2100103-30
    57Venhorst 1100103-30
    58BSV Limburgia/Kamerland 1100115-40
    59H.B.S.V. 1100115-40
    60Neerkandia 1100115-40
    61Ravenstein 1100115-40
    62BEVO 1100104-40
    63GVV'57 1100104-40
    64Jabeek 1100104-40
    65UOW '02 1100104-40
    66Laura/Hopel Combinatie 1100127-50
    67Eikenderveld 1100116-50

    Poulestanden SHH 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wittenhorst 11100121113
    2Gemert110010193
    3Groene Ster11007073
    4R.K.S.V. Sparta'25 111006063
    5Sporting Heerlen 111006153
    6Langeberg 111005053
    7Prinses Irene 111004043
    8Schijndel/DE WIT 111004043
    9NWC 111006333
    10Mierlo Hout 111005233
    11SDDL 111004133
    12Chevremont 111003033
    13SVME 111003033
    14RKSV Minor11004223
    15Berghem Sport 111003123
    16Deurne 111003123
    17EVVC 111002023
    18Walram 111002023
    19SV TOP 111004313
    20Avanti'31 111002113
    21SV Meerssen11002113
    22Wilhelmina'08 111002113
    23MVC'19 111001013
    24Obbicht 111001013
    25DVO 111002203
    26Nooit Gedacht 111002203
    27Caesar 111001103
    28Eijsden 111001103
    29Helden 111001103
    30SVH'39 111001103
    31Vitesse'08 111001103
    32s.v. Laar 110102201
    33vv SCM 110102201
    34Milheezer Boys 110012200
    35DESM 110012200
    36Merefeldia 110011100
    37FC Bemelen 110011100
    38Blerick 110011100
    39DBSV 110011100
    40VV Hellas 110011100
    41Volharding 1100134-10
    42SV Venray 1100112-10
    43Voerendaal 1100112-10
    44WDZ 1100112-10
    45Constantia 1100101-10
    46DES Swalmen 1100101-10
    47Heer 1100124-20
    48RKPVV 1100113-20
    49FC Schadewijk 1100113-20
    50SHH 1100102-20
    51ZSV 2100102-20
    52SSS'18 1100136-30
    53Volkel 1100125-30
    54SIOL 1100114-30
    55KVC Oranje 1100103-30
    56Veritas 1100103-30
    57Mifano 1100104-40
    58SPV 1100104-40
    59FC Geleen-Zuid 1100116-50
    60Scharn 1100105-50
    61Meterik 1100106-60
    62Haslou 1100107-70
    63Nulandia 11001110-90
    64Avesteyn 11001112-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    Bons, BrendTeamspelerAanvaller
    Domburg, SwenTeamspelerAanvaller
    Gijzen, GlennTeamspelerVerdediger
    Griep, TimTeamspelerDoelverdediger
    Hamers, JuulTeamspelerDoelverdediger
    Hompe, BenjaminTeamspelerVerdediger
    Levels, ThimoTeamspeler
    Metsemakers, CasperTeamspeler
    Munnix, IstvanTeamspelerVerdediger
    Schlicher, MichelTeamspelerVerdediger
    Schroots, SjoerdTeamspelerVerdediger
    Wierik, Juliën teTeamspelerMiddenvelder
    Winter, Danny deTeamspeler
    Winter, MaxTeamspelerMiddenvelder