• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Bonekamp, PeterOverige stafTeammanager
    Hurkxkens, SilasTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamVertrekDetails
    19 jan. 09:30Zaaltoernooi te Heythuysen (TM)SHH JO9-4
    19 jan. 10:00Zaaltoernooi te Neer (TM)SHH JO11-3
    19 jan. 11:00Roda JC JO14SHH JO15-1
    19 jan. 11:20Zaaltoernooi te St. OdiliƫnbergSHH JO9-2
    19 jan. 11:45SHH JO13-1Sportclub Irene JO13-1
    19 jan. 11:50Zaaltoernooi te NederweertSHH JO10-5
    19 jan. 12:00Zaaltoernooi te PosterholtSHH JO9-5
    19 jan. 12:10Zaaltoernooi te Maasbracht (TE)SHH JO13-2a
    19 jan. 12:10Zaaltoernooi te NederweertSHH JO10-4
    19 jan. 12:55Zaaltoernooi te Echt (TE)SHH JO13-5b
    19 jan. 13:00Zaaltoernooi te MelickSHH JO13-4b
    19 jan. 13:20Zaaltoernooi te MelickSHH JO13-4a
    19 jan. 13:30Zaaltoernooi te VlodropSHH JO13-3a
    19 jan. 14:00SHH JO19-1IVO JO19-1
    19 jan. 16:00SHH JO17 en JO19Wintertoernooi
    20 jan. 09:30SHH 2HBSV 2
    26 jan. 09:00SHH 2Training
    26 jan. 09:50Zaaltoernooi te HeythuysenSHH JO9-1
    26 jan. 10:40Zaaltoernooi te NeerSHH JO8-3
    26 jan. 11:00Zaaltoernooi te RoermondSHH JO11-1
    26 jan. 11:00Zaaltoernooi te Neer (TE)SHH JO8-4
    26 jan. 11:30Zaaltoernooi te Nederweert (TB)SHH JO10-2
    26 jan. 11:30Zaaltoernooi te NederweertSHH JO10-3
    26 jan. 12:00Zaaltoernooi te Posterholt (TB)SHH JO13-4b
    26 jan. 12:00SHH JO15-1Schaesberg JO15-1
    26 jan. 12:10Zaaltoernooi te Maasbracht (TM)SHH JO9-2
    26 jan. 12:10Zaaltoernooi te NederweertSHH JO8-1
    26 jan. 12:30Zaaltoernooi te Nederweert (TE)SHH JO8-2
    26 jan. 12:35Zaaltoernooi te EchtSHH JO11-2
    26 jan. 12:50Zaaltoernooi te VlodropSHH JO10-1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SHH 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EVV 23210182167
    2SHH 2312012395
    3Oranje Blauw'15 2311129-74
    4DES Swalmen 23003220-180

    Poulestanden SHH 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 21171333201322
    2NWC 31063123101321
    3Helden 21162331151620
    4SHH 21161439182119
    5Caesar 2105142121016
    6Merefeldia 295042018215
    7FC Geleen-Zuid 2114341921-215
    8VV Born 293331315-212
    9Sportclub Irene 2103251318-511
    10DESM 294051417-39
    11Langeberg 2102081343-306
    12Panningen 29108730-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Birkner, NigelTeamspeler
    Blommers, AiverTeamspeler
    Bons, BrendTeamspeler
    Grein, DavidTeamspeler
    Griep, TimTeamspeler
    Hamers, JuulTeamspeler
    Helwegen, MarcTeamspeler
    Hendriks, RoyTeamspeler
    Herten, Maikel vanTeamspeler
    Janssen, RoelTeamspeler
    Levels, ThimoTeamspeler
    Linssen, RobTeamspeler
    Ostlender, RemcoTeamspeler
    Schoenmakers, MaartenTeamspeler
    Steegh, JulesTeamspeler
    Teunissen, JuulTeamspeler
    Verhagen, DaanTeamspeler
    Vilters, GoofTeamspeler
    Walker, TomTeamspeler
    Wassenberg, RuudTeamspeler
    Wassenberg, StefTeamspeler
    Winter, DaanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.