• 2 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Bonekamp, PeterOverige stafTeammanager
    Hurkxkens, SilasTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamVertrekDetails
    24 nov. 12:00SHH 2RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 2
    1 dec. 12:00MMC Weert 3SHH 2
    8 dec. 12:00SHH 2Caesar 2
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.FC Oda 2 - SHH 23 - 2
    17 nov.SHH 2 - s.v. Laar 24 - 2
  • Poulestanden SHH 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Venlosche Boys 23300181179
    2H.B.S.V. 232018446
    3SHH 231028803
    4Sportclub Irene 23003526-210

    Poulestanden SHH 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Caesar 276013152618
    2FC Geleen-Zuid 2851223121116
    3De Ster 274122011913
    4Langeberg 273311818012
    5MMC Weert 383231616011
    6DESM 272411412210
    7FC Oda 27304171439
    8SHH 27223181628
    9BSV Limburgia/Kamerland 262041022-126
    10RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 27115941-324
    11s.v. Laar 27025817-92
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Birkner, NigelTeamspeler
    Blommers, AiverTeamspeler
    Chentouf, OthmanTeamspeler
    Grein, DavidTeamspeler
    Griep, TimTeamspeler
    Hendriks, RoyTeamspeler
    Herten, Maikel vanTeamspeler
    Janssen, RoelTeamspeler
    Levels, ThimoTeamspeler
    Linssen, RobTeamspeler
    Ostlender, RemcoTeamspeler
    Perriëns, SamirTeamspeler
    Schoenmakers, MaartenTeamspeler
    Steegh, JulesTeamspeler
    Teunissen, JuulTeamspeler
    Verhagen, DaanTeamspeler
    Vilters, GoofTeamspeler
    Walker, TomTeamspeler
    Wassenberg, RuudTeamspeler
    Wierik, Juliën teTeamspeler
    Winter, DaanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.