• 3 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cox, NoahOverige stafTeammanager
    Hindriks, JesperOverige stafTeammanager
    Vugts, LeonTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 11:30S.V. Roggel 2 - SHH 3Sportpark De Mössehook
    3 nov. 09:30SHH 3 - Sittard 2Sportpark De Wolfsberg
    10 nov. 11:30S.V. Argo 2 - SHH 3Sportpark De BaendJ
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.SHH 3 - RKSVO 22 - 2
    13 okt.Oranje Blauw'15 2 - SHH 30 - 2
  • Poulestanden SHH 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EVV 2220010196
    2SHH 3210139-63
    3Oranje Blauw'15 2200214-30

    Poulestanden SHH 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKMSV 2330012399
    2Sittard 243018629
    3S.V. Roggel 232107437
    4Merefeldia 3320112756
    5RKSVO 24121131125
    6Sportclub Susteren 34121811-35
    7Brevendia 231118804
    8S.V. Argo 2411210914
    9SHH 3411268-24
    10DES Swalmen 24103517-123
    11Oranje Blauw'15 24004510-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bogie, PhilippeTeamspeler
    Cox, NoahTeamspeler
    Dijk, Tom vanTeamspeler
    Hindriks, JesperTeamspeler
    Nelissen, ArdTeamspeler
    Philips, BartTeamspeler
    Raaymakers, LarsTeamspeler
    Scheffer, KevinTeamspeler
    Schrijen, MaxTeamspeler
    Stoffels, MaikelTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.