• 4 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kemps, KoenOverige stafTeammanager
    Peters, LuukOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 12:00SVH'39 3 - SHH 4Sportpark De Schoolkamp
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 nov.FC Maasgouw 4 - 40 - 5
  • Poulestanden SHH 4 ( 6e klasse 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1476103973219
    2EVV Echt 486112171419
    3SVH'39 385121615116
    4MBC'13 284221871114
    5St Joost 294051720-312
    6Linne 383141517-210
    7Conventus'03 273041524-99
    8RIOS'31 282241721-48
    9FC Maasgouw 482241419-58
    10SNA 282061736-196
    11Veritas 471061026-163

    Poulestanden SHH 4 ( Groep 4 024 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    143300205159
    2SVC 2000 631111011-14
    3RKVB 23102611-53
    4S.V. Heythuysen 33012211-91

    Poulestanden SHH 4 ( Groep 4 2e ronde a )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eindse Boys 41100110113
    2Gemert 611009183
    3Amstenrade 411008083
    4RKVVM 311009273
    5SV Venray 1411007073
    6De Leeuw 311009363
    7Sparta'25 711009363
    8EGS'20 711006063
    9Sambeek 311006063
    10s.v. Laar 411007253
    11BSV Limburgia/Kamerland 411006153
    12SV Venray 1311006153
    13Wittenhorst 811006153
    14Sportclub Irene 1211007343
    15Festilent 711006243
    16ASV'33 811005143
    17Mifano 811005143
    18RKVB 311004043
    19Wittenhorst 511004043
    20HVCH 911006333
    21RKASV 711005233
    22Avesteyn 511004133
    23SV De Braak 811003033
    24EVV Echt 411003033
    25Mifano 611003033
    26SNA 211003033
    27SV TOP 1111003033
    28Blauw Geel'38/JUMBO 811007523
    29Sportclub Irene 1011005323
    30Rhode/VSB 1211005323
    31ST Simpelveld/Zwart Wit '19 311005323
    32H.B.S.V. 411004223
    33Sportclub Irene 511004223
    34RKASV 511004223
    35vvVOS 311004223
    36Avanti'31 511003123
    37Berghem Sport 811003123
    38UDI'19/CSU 1211003123
    39ZSV 511003123
    40Vv Kessel 311002023
    41Maaskantse Boys 211002023
    42DSV 411005413
    43SJVV 411004313
    44EMS 111003213
    45FC Oda 411003213
    46VV ALFA SPORT 411002113
    47S.V. Brandevoort 411002113
    48EGS'20 1011002113
    49Elsendorp 211002113
    50Erp 711002113
    51Vianen Vooruit 311002113
    52Volkel 511002113
    53RKSVV 211001013
    54Sporting H.A.C. 411001013
    55Willem I 411001013
    56Avanti'31 611002203
    57Prinses Irene 511002203
    58Stormvogels'28 211002203
    59Mariahout 511002203
    60O.K.S.V. 311001103
    61SV Someren 611001103
    62Sportclub Jekerdal 500000000
    63Schinveld 300000000
    64UDI'19/CSU 900000000
    65Heeswijk 710012200
    66SV Milsbeek 310012200
    67Rhode/VSB 710012200
    68WEC 35+210012200
    69Nooit Gedacht 410011100
    70Mierlo Hout 610011100
    71Gemert 8100145-10
    72SV Someren 7100134-10
    73Helden 7100123-10
    74Walburgia 1100123-10
    75DSV 8100112-10
    76DVG 4100112-10
    77De Leeuw 5100112-10
    78Olympia Boys 2100112-10
    79SV TOP 7100112-10
    80FC Uden 5100112-10
    81VCA 4100112-10
    82Rood Groen LVC'01 3100101-10
    83SVC 2000 7100101-10
    84Wijnandia 3100101-10
    85RKVV Keldonk 3100157-20
    86Avanti'31 8100135-20
    87Sporting Heerlen 4100135-20
    88SSA S.V. Lottum - GFC'33 4100135-20
    89Geusselt Sport 3100124-20
    90H.B.S.V. 5100124-20
    91Panningen 5100124-20
    92VCH 4100124-20
    93Mifano 7100113-20
    94SV TOP 6100113-20
    95FC Uden 7100113-20
    96Vorstenbossche Boys 6100113-20
    97Herpinia 3100102-20
    984100102-20
    99Herpinia 5100136-30
    100SVME 3100125-30
    101FC Uden 6100114-30
    102Bruheze 7100103-30
    103Sportclub Leeuwen 3100103-30
    104NLC'03 3100103-30
    1055100103-30
    106Stiphout Vooruit 6100103-30
    107Sporting S.T. 3100137-40
    108Gemert 15100126-40
    109Lierop 3100115-40
    110ZSV 6100115-40
    111Sportclub Irene 6100104-40
    112RKSVO 3100104-40
    113Panningen 4100127-50
    114DSV 5100116-50
    115Spaubeek 4100116-50
    116Wittenhorst 9100116-50
    117Gemert 7100139-60
    118De Ster 4100139-60
    119Odiliapeel/Braks Groep 2100106-60
    120SV Venray 15100106-60
    121SV Geuldal 3100129-70
    122Wittenhorst 6100107-70
    123Rhode/VSB 8100119-80
    124Chevremont 4100108-80
    125Egchel 31001011-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brummans, DaanTeamspeler
    Buijks, QuincyTeamspeler
    Chentouf, OthmanTeamspeler
    Dirkx, ThimoTeamspeler
    Hammes, NielsTeamspeler
    Janssen, RaoulTeamspeler
    Maas, ChristophTeamspeler
    Menkehorst, JurTeamspeler
    Peters, LuukTeamspeler
    Straten, Erwin van derTeamspeler
    Wijler, BramTeamspeler
    Winter, DaanTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.