• 6 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Paulusse, NickTechnische stafTrainer/coach
    Paulusse, NickOverige stafTeammanager
    Ploeg, Joyce van derTechnische stafAss.-trainer/coach
    Ploeg, Joyce van derOverige stafTeammanager
    Reynders, WillyOverige stafTeammanager
    Reynders, WillyTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Wagner, DietmarOverige stafTeammanager
    Wagner, DietmarTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 mrt. 11:00Conventus'03 2 - SHH 6Sportpark Aan de blauwe steen
    31 mrt. 12:00SHH 6 - F.C. Roerdalen 3Sportpark De Wolfsberg
    7 apr. 12:15RKAVC 3 - SHH 6Sportpark De Sprunck
    14 apr. 12:00SHH 6 - SNA 2Sportpark De Wolfsberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.SHH 6 - SVH'39 31 - 1
    17 mrt.SHH 6 - MBC'13 30 - 3
  • Poulestanden SHH 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH 63210154117
    2ST GKC/RKHVC/RKESV 431207345
    3RKSVV 33102612-63
    4Brevendia 43012413-91

    Poulestanden SHH 6 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Helmondia 41100131123
    2Volharding 51100100103
    3s.v. Laar 6110010283
    4Cito 311006153
    5SNA 211006153
    6HRC'27 211005053
    7Sportclub Jekerdal 511005053
    8Mierlo Hout 611005053
    9Wilhelmina'08 311005053
    10ZSV 511006243
    11Estria 411005143
    12GFC'33 311004043
    13SHH 611005233
    14Groene Ster 611004133
    15KVC Oranje 411004133
    16Cito 611003033
    17Deurne 711003033
    18RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 311003033
    19Mierlo Hout 811006423
    20Boekel Sport 511005323
    21Wittenhorst 1011004223
    22Erp 711003123
    23Festilent 611003123
    24Sibbe 211003123
    25SV TOP 1011003123
    26Gemert 811002023
    27Odiliapeel/Braks Groep 311002023
    28SVM 311002023
    29WEC 411002023
    30Blauw Geel'38/JUMBO 1511007613
    31HVCH 1411005413
    32Heksenberg 311004313
    33HVCH 35+111004313
    34Sportclub'25 311004313
    35MOSA'14 211003213
    36WEC 511003213
    37Avanti'31 511002113
    38Boekel Sport 711002113
    39EMS 411002113
    40Festilent 711002113
    41GFC'33 411002113
    42H.B.S.V. 511002113
    43Ruwaard 311002113
    44UDI'19/CSU 1011002113
    45VV Zwentibold 411002113
    46Centrum Boys 311001013
    47O.K.S.V. 211001013
    48Mierlo Hout 1011004403
    49Wilhelmina'08 411004403
    50ASV'33 511003303
    51Reuver 411002203
    52Nijnsel/TVE Reclame 711001103
    53Mifano 810014400
    54Panningen 410014400
    55Gemert 910013300
    56vvVOS 410012200
    57DVG 610011100
    58Avanti'31 6100167-10
    59DAW Schaijk 10100145-10
    60Groene Ster 5100134-10
    61Nulandia 7100134-10
    62ST Simpelveld/Zwart Wit '19 3100134-10
    63EVVC 5100123-10
    64Irene 2100123-10
    65Cito 5100112-10
    66EVV 3100112-10
    67Grashoek 4100112-10
    68Haelen 3100112-10
    69HVCH 12100112-10
    70s.v. Laar 5100112-10
    71MVC 4100112-10
    72Olympia'18 7100112-10
    73FC Uden 7100112-10
    74De Leeuw 3100101-10
    75sv O.S.S. 1920 8100101-10
    76NWC 9100146-20
    77Stormvogels'28 3100135-20
    78Meterik 3100124-20
    79RKASV 4100113-20
    80SIOL 4100113-20
    81UDI'19/CSU 15100113-20
    82WEC 3100113-20
    83ST Estria/GVV'57/SCV'58 6100102-20
    84Festilent 8100102-20
    85R.K.S.V. Sparta'25 9100102-20
    86Wijnandia 3100102-20
    87Merefeldia 7100125-30
    88Laura/Hopel Combinatie 4100114-30
    89De Leeuw 4100114-30
    90Estria 5100103-30
    91NEC'92/vloerenboulevard 3100103-30
    92RKPVV 4100103-30
    93SJVV 4100126-40
    94NLC'03 3100115-40
    95Wittenhorst 8100104-40
    96Rhode/Van Stiphout Bouw 7100116-50
    97RKVB 2100116-50
    98Eikenderveld 3100105-50
    99EMS 3100105-50
    100Heijen 3100105-50
    101Neerkandia 3100105-50
    102NWC 111001210-80
    103EWC'46 31001010-100
    104SV Venray 121001113-120

    Poulestanden SHH 6 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1s.v. Laar 611007163
    2VIOS'38 311006153
    3Nijnsel/TVE Reclame 711005143
    4UDI'19/CSU 1011004043
    5Boekel Sport 711004133
    6Sportclub Jekerdal 511004223
    7RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 311004223
    8Centrum Boys 311003123
    9SV TOP 1011003123
    10Ruwaard 311002023
    11SC Helmondia 411004313
    12Wilhelmina'08 411004313
    13Festilent 711003213
    14Gemert 811003213
    15KVC Oranje 411003213
    16ASV'33 511002113
    17Blauw Geel'38/JUMBO 1511002113
    18ZSV 511002113
    19Wittenhorst 1011001013
    20EMS 410104401
    21SHH 610104401
    22Avanti'31 510101101
    23MOSA'14 210101101
    24GFC'33 4100134-10
    25Mierlo Hout 10100134-10
    26Estria 4100123-10
    27Groene Ster 6100123-10
    28Odiliapeel/Braks Groep 3100123-10
    29Deurne 7100112-10
    30Mierlo Hout 6100112-10
    31WEC 5100112-10
    32GFC'33 3100101-10
    33Sibbe 2100124-20
    34Sportclub'25 3100124-20
    35O.K.S.V. 2100113-20
    36VV Zwentibold 4100113-20
    37HVCH 14100102-20
    38Erp 7100114-30
    39Cito 3100115-40
    40HVCH 35+1100104-40
    41Volharding 5100116-50
    42Reuver 4100117-60

    Poulestanden SHH 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MBC'13 3119112781928
    2Walburgia 21090143133027
    3EMS 31272337211623
    4Oranje Blauw'15 4126243024620
    5SVH'39 3104332523215
    6St Joost 2133552227-514
    7SHH 6104152723413
    8Conventus'03 2114072739-1212
    9F.C. Roerdalen 3112362339-169
    10RKAVC 3102171432-187
    11SNA 210028834-262
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    Clerx, BoyTeamspelerVerdediger
    Fonteyn, JimmyTeamspelerAanvaller
    Fonteyn, JoepTeamspelerVerdediger
    Huskens, SjoerdTeamspelerMiddenvelder
    Moberts, RoelTeamspelerVerdediger
    Potter, LaszloTeamspelerDoelverdediger
    Simons, GuidoTeamspelerVerdediger
    Verheyden, MichelTeamspelerMiddenvelder
    Weller, DominiqueTeamspelerAanvaller
    Wijler, BramTeamspelerVerdediger
    Wijler, DirkTeamspelerVerdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.