• Contact / Route

  • Plattegrond - Route

  • Velden en Veldindeling

  • Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 07-06-19 FC kerkrade-West AV
    2 14-06-19 VV Bieslo AV
    3 14-06-19 RKVV Montagnards AV
    4 16-06-19 TSC'04
    5 16-06-19 RKVV Haelen
    6 30-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 25-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 25-26 mei
    2 31-05-19 FC kerkrade-West AV
    3 14-06-19 VV Bieslo AV
    4 14-06-19 RKVV Montagnards AV
    5 15-06-19 RKVV Haelen
    6 16-06-19 TSC'04
    7 30-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 25-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 25-26 mei
    2 01-06-19 SV Panningen Lager toernooi
    3 02-06-19 Venlosche Boys
    4 08-06-19 SV ONDO 2e klasse en lager
    5 09-06-19 FC kerkrade-West
    6 15-06-19 HBC'09 VM
    7 15-06-19 FC ODA NM
    8 15-06-19 VV Bieslo VM
    9 15-06-19 RKVV Montagnards NM
    10 15-06-19 FC Roerdalen NM
    11 15-06-19 SVN Landgraaf
    12 16-06-19 TSC'04
    13 16-06-19 RKVV Haelen
    14 29-06-19 Oranje-Blauw NM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 30-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 30-31 mei
    2 01-06-19 Venlosche Boys
    3 01-06-19 SVN Landgraaf
    4 01-06-19 SV ONDO 2e klasse en lager
    5 02-06-19 SHH VM/NM (11x11)
    6 02-06-19 SV Panningen Lager toernooi
    7 02-06-19 RKSV Heeze VM
    8 10-06-19 FC kerkrade-West
    9 15-06-19 TSC'04
    10 15-06-19 HBC'09 NM
    11 15-06-19 VV De Leeuw NM
    12 15-06-19 FC ODA VM
    13 15-06-19 VV Bieslo NM
    14 15-06-19 RKVV Montagnards VM
    15 15-06-19 RKVV Sportclub'25 VM Standaard en lager
    16 15-06-19 FC Roerdalen VM
    17 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    18 15-06-19 Haslou NM/AV
    19 16-06-19 RKVV Haelen
    20 29-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (8x8)
    2 01-06-19 RKSV Heeze NM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 01-06-19 FC kerkrade-West NM
    5 02-06-19 SVN Landgraaf
    6 02-06-19 SV ONDO NM
    7 09-06-19 MVC'19 NM
    8 15-06-19 TSC'04
    9 15-06-19 HBC'09 VM
    10 15-06-19 RKVV Haelen
    11 15-06-19 RKVV Montagnards NM
    12 15-06-19 RKVV Sportclub'25 NM Standaard en lager
    13 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    14 15-06-19 Haslou VM Hoger
    15 15-06-19 Haslou VM/NM Lager
    16 16-06-19 VV De Leeuw VM
    17 16-06-19 VV Bieslo
    18 16-06-19 FC Roerdalen NM
    19 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    20 22-06-19 FC ODA NM
    21 22-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 FC kerkrade-West VM
    4 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    5 02-06-19 SV ONDO NM
    6 09-06-19 MVC'19 VM
    7 15-06-19 RKVV Haelen
    8 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    9 16-06-19 HBC'09 VM
    10 16-06-19 VV De Leeuw NM
    11 16-06-19 VV Bieslo
    12 16-06-19 RKVV Montagnards VM
    13 16-06-19 FC Roerdalen VM
    14 16-06-19 Haslou VM/NM
    15 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    16 22-06-19 FC ODA VM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 02-06-19 SV ONDO VM
    5 08-06-19 FC kerkrade-West NM
    6 08-06-19 MVC'19 NM
    7 15-06-19 TSC'04
    8 15-06-19 RKVV Haelen
    9 15-06-19 VV De Leeuw VM
    10 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    11 16-06-19 HBC'09 VM
    12 16-06-19 VV Bieslo
    13 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    14 16-06-19 RKVV Sportclub'25 NM Standaard en lager
    15 16-06-19 FC Roerdalen VM
    16 16-06-19 SVN Landgraaf
    17 16-06-19 Haslou VM/NM Combi JO8/JO9
    18 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    19 22-06-19 FC ODA VM
    20 23-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 02-06-19 SV ONDO VM
    5 08-06-19 FC kerkrade-West VM
    6 08-06-19 MVC'19 VM
    7 15-06-19 RKVV Haelen
    8 15-06-19 VV De Leeuw VM
    9 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    10 16-06-19 HBC'09 NM
    11 16-06-19 VV Bieslo
    12 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    13 16-06-19 FC Roerdalen VM
    14 16-06-19 SVN Landgraaf
    15 16-06-19 Haslou VM/NM Combi JO8/JO9
    16 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    17 22-06-19 FC ODA VM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 02-06-19 SHH VM/NM (4x4)
    2 02-06-19 FC kerkrade-West VM
    3 02-06-19 VV schaesberg
    4 02-06-19 SV ONDO VM
    5 16-06-19 HBC'09 NM
    6 16-06-19 RKVV Haelen
    7 16-06-19 VV De Leeuw NM
    8 16-06-19 VV Bieslo NM
    9 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    10 16-06-19 RKVV Sportclub'25 VM
    11 16-06-19 FC Roerdalen VM
    12 16-06-19 SVN Landgraaf
    13 16-06-19 Haslou NM
    14 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    15 22-06-19 FC ODA VM
    16 23-06-19 Oranje-Blauw