• JO10-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Schaefer, RobertTechnische stafAss.-trainer/coach
    Schreurs, LudoOverige stafTeammanager
    Schreurs, LudoTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 09:00MVC'19 JO10-1 - SHH JO10-1Sportpark De Drie Sprong
    1 jun. 10:00SHH JO10-1 - Sparta'18 JO10-1Sportpark De Drie Sprong
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 mei.SHH JO10-1 - SVC 2000 JO10-18 - 4
  • Poulestanden SHH JO10-1 (B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO10-133003210229
    2DVO JO10-13201201646
    3ST EVV/RIOS'31 JO10-1G30121321-81
    4Sittard JO10-13012422-181

    Poulestanden SHH JO10-1 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    Geen informatie

    Poulestanden SHH JO10-1 (B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO10-21100141133
    2s.v. Laar JO10-11100130133
    3Sparta'18 JO10-21100176113
    4SVOC'01 JO10-11100143113
    5IVO JO10-11100122103
    6MMC Weert JO10-21100111103
    7Sparta'18 JO10-3110011563
    8DES Swalmen JO10-1110010463
    9Slekker Boys JO10-211007343
    10GFC'33 JO10-100000000
    11S.V. Oostrum JO10-100000000
    12SHH JO10-100000000
    13Sparta'18 JO10-100000000
    14SVC 2000 JO10-100000000
    15Venlosche Boys JO10-100000000
    16SV Venray JO10-100000000
    17Haelen JO10-2100137-40
    18SV Venray JO10-31001511-60
    19Kessel VV JO10-21001410-60
    20S.V. Oostrum JO10-3G1001212-100
    21ST Conventus'03/SNA JO10-2G1001111-100
    22IVO JO10-21001617-110
    23Sportclub Irene JO10-31001314-110
    24SVC 2000 JO10-21001114-130
    25Veritas JO10-11001013-130

    Poulestanden SHH JO10-1 (B4335 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO10-11100250253
    2SV Venray JO10-11100180183
    3Sparta'18 JO10-11100152133
    4SVC 2000 JO10-11100152133
    5GFC'33 JO10-1110011383
    6Venlosche Boys JO10-111007343
    7s.v. Laar JO10-111006423
    8SHH JO10-211004313
    9Slekker Boys JO10-2100134-10
    10MMC Weert JO10-2100146-20
    11S.V. Oostrum JO10-1100137-40
    12Sparta'18 JO10-31001311-80
    13SVOC'01 JO10-11001215-130
    14DES Swalmen JO10-11001215-130
    15IVO JO10-11001018-180
    16Sparta'18 JO10-21001025-250

    Poulestanden SHH JO10-1 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    Geen informatie

    Poulestanden SHH JO10-1 (B4365 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO10-111006153
    2SVC 2000 JO10-111006333
    3Venlosche Boys JO10-111004223
    4Sparta'18 JO10-111004313
    5Slekker Boys JO10-200000000
    6SV Venray JO10-1100134-10
    7GFC'33 JO10-1100124-20
    8SHH JO10-2100136-30
    9s.v. Laar JO10-1100116-50

    Poulestanden SHH JO10-1 (B4370 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO10-111008443
    2Sparta'18 JO10-111007433
    3Venlosche Boys JO10-1100147-30
    4SVC 2000 JO10-1100148-40

    Poulestanden SHH JO10-1 (B4375 Zwaulwen jeugdbeker Onder 10 finale)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO10-100000000
    2Sparta'18 JO10-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Coffie, JaydenTeamspeler
    Gerrits, SennTeamspeler
    Kempen, StijnTeamspeler
    Kessels, SjoerdTeamspeler
    Ronckers, JensTeamspeler
    Schaefer, RafTeamspeler
    Vukadin, FranTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.