• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Keukens, BjornTechnische stafTrainer/coach
    Keukens, BjornTechnische stafHoofdcoach
    Keukens, BjornOverige stafTeammanager
    Reijners, RikTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19.45-21.15 - -
    Donderdag 19.45-21.15 - -
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 16:00SHH JO19-1 - Sportclub Jekerdal JO19-1Sportpark De Wolfsberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.SHH JO19-1 - VV Born JO19-12 - 1
    18 mei.Merefeldia JO19-1 - SHH JO19-10 - 3
  • Poulestanden SHH JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO19-13300262249
    2S.V. Heythuysen JO19-13111710-34
    3VV HEBES JO19-13111812-44
    4SVC 2000 JO19-13003219-170

    Poulestanden SHH JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NWC JO19-121171376245252
    2SHH JO19-121154264244049
    3Sportclub Irene JO19-121143461303145
    4SV Someren JO19-121141664382643
    5SJO Weltania Bekkerveld JO19-121122761372438
    6Sportclub Susteren JO19-121112868402835
    7Merefeldia JO19-1218494249-728
    8VV Born JO19-12181124346-325
    9FC Oda JO19-12052134169-2817
    10DESM JO19-12152143554-1917
    11RKVVL/Polaris JO19-12122172090-708
    12Sportclub Jekerdal JO19-12020182195-746

    Poulestanden SHH JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren JO19-111006153
    2Sportclub Susteren JO19-111006153
    3HVCH JO19-111005053
    4SJO Weltania Bekkerveld JO19-111005053
    5SHH JO19-111004133
    6Blauw Geel'38/JUMBO JO19-111003123
    7Sparta'25 JO19-111003123
    8Volharding JO19-111003213
    9NWC JO19-111001013
    10SJO Helmondia-Mulo JO19-111001103
    11FC Hoensbroek JO19-100000000
    12s.v. Laar JO19-100000000
    13MMC Weert JO19-100000000
    14Scharn JO19-100000000
    15SV TOP JO19-100000000
    16Venlosche Boys JO19-100000000
    17ST Panningen/Egchel JO19-110011100
    18UDI'19/CSU JO19-2100123-10
    19SV Venray JO19-1100101-10
    20Avanti'31 JO19-1100113-20
    21Stiphout Vooruit JO19-1100113-20
    22Caesar JO19-1100114-30
    23Baarlo JO19-1100116-50
    24RKHSV JO19-1100116-50
    25Avesteyn JO19-1100105-50
    26SJO Krijtland JO19-1100105-50

    Poulestanden SHH JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO19-111007253
    2Scharn JO19-111004223
    3SJO Weltania Bekkerveld JO19-111003123
    4Volharding JO19-111003123
    5SV Someren JO19-111003213
    6SV TOP JO19-111001013
    7NWC JO19-111003303
    8s.v. Laar JO19-111000003
    9Blauw Geel'38/JUMBO JO19-110013300
    10SJO Helmondia-Mulo JO19-110010000
    11Sparta'25 JO19-1100123-10
    12HVCH JO19-1100101-10
    13Sportclub Susteren JO19-1100124-20
    14FC Hoensbroek JO19-1100113-20
    15Venlosche Boys JO19-1100113-20
    16MMC Weert JO19-1100127-50

    Poulestanden SHH JO19-1 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Volharding JO19-111004043
    2SJO Weltania Bekkerveld JO19-111005323
    3NWC JO19-111004223
    4s.v. Laar JO19-111003123
    5Scharn JO19-1100135-20
    6SV TOP JO19-1100124-20
    7SHH JO19-1100113-20
    8SV Someren JO19-1100104-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aurag, AbdessamadTeamspeler
    Hamers, JuulTeamspeler
    Regli, MilanTeamspeler
    Timmermans, CamielTeamspeler
    Yildirim, BurakTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.