• JO19-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Keukens, BjornTechnische stafTrainer/coach
    Keukens, BjornTechnische stafHoofdcoach
    Keukens, BjornOverige stafTeammanager
    Reijners, RikTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag19.45-21.15 - -
    Donderdag 19.45-21.15 - -
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 15:00FC Oda JO19-1 - SHH JO19-1Sportpark Boshoven
    30 mrt. 15:15s.v. Laar JO19-1 - SHH JO19-1Sportpark Laarderveld
    6 apr. 16:00SHH JO19-1 - DESM JO19-1Sportpark De Wolfsberg
    13 apr. 15:00SV Someren JO19-1 - SHH JO19-1Sportpark De Potacker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.SHH JO19-1 - RKVVL/Polaris JO19-18 - 0
  • Poulestanden SHH JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO19-13300262249
    2S.V. Heythuysen JO19-13111710-34
    3VV HEBES JO19-13111812-44
    4SVC 2000 JO19-13003219-170

    Poulestanden SHH JO19-1 (0221 Onder 19 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO19-115104144152934
    2NWC JO19-114101346232331
    3SV Someren JO19-115101442231931
    4Sportclub Irene JO19-11493240192130
    5Sportclub Susteren JO19-11582546281826
    6SJO Weltania Bekkerveld JO19-11582536231326
    7VV Born JO19-1147163629722
    8Merefeldia JO19-1136343731621
    9DESM JO19-11532102240-1811
    10FC Oda JO19-11431103049-1910
    11RKVVL/Polaris JO19-11512121159-485
    12Sportclub Jekerdal JO19-11510141566-513

    Poulestanden SHH JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Someren JO19-111006153
    2Sportclub Susteren JO19-111006153
    3HVCH JO19-111005053
    4SJO Weltania Bekkerveld JO19-111005053
    5SHH JO19-111004133
    6Blauw Geel'38/JUMBO JO19-111003123
    7R.K.S.V. Sparta'25 JO19-111003123
    8Volharding JO19-111003213
    9NWC JO19-111001013
    10SJO Helmondia-Mulo JO19-111001103
    11FC Hoensbroek JO19-100000000
    12s.v. Laar JO19-100000000
    13MMC Weert JO19-100000000
    14Scharn JO19-100000000
    15SV TOP JO19-100000000
    16Venlosche Boys JO19-100000000
    17ST Panningen/Egchel JO19-110011100
    18UDI'19/CSU JO19-2100123-10
    19SV Venray JO19-1100101-10
    20Avanti'31 JO19-1100113-20
    21Stiphout Vooruit JO19-1100113-20
    22Caesar JO19-1100114-30
    23Baarlo JO19-1100116-50
    24RKHSV JO19-1100116-50
    25Avesteyn JO19-1100105-50
    26SJO Krijtland JO19-1100105-50

    Poulestanden SHH JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SHH JO19-111007253
    2Scharn JO19-111004223
    3SJO Weltania Bekkerveld JO19-111003123
    4Volharding JO19-111003123
    5SV Someren JO19-111003213
    6SV TOP JO19-111001013
    7NWC JO19-111003303
    8s.v. Laar JO19-111000003
    9Blauw Geel'38/JUMBO JO19-110013300
    10SJO Helmondia-Mulo JO19-110010000
    11R.K.S.V. Sparta'25 JO19-1100123-10
    12HVCH JO19-1100101-10
    13Sportclub Susteren JO19-1100124-20
    14FC Hoensbroek JO19-1100113-20
    15Venlosche Boys JO19-1100113-20
    16MMC Weert JO19-1100127-50

    Poulestanden SHH JO19-1 (B3290 Onder 19 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1s.v. Laar JO19-100000000
    2NWC JO19-100000000
    3Scharn JO19-100000000
    4SHH JO19-100000000
    5SJO Weltania Bekkerveld JO19-100000000
    6Someren JO19-100000000
    7SV TOP JO19-100000000
    8Volharding JO19-100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Aurag, AbdessamadTeamspeler
    Hamers, JuulTeamspeler
    Regli, MilanTeamspeler
    Timmermans, CamielTeamspeler
    Yildirim, BurakTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.