Home
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Toernooien na seizoen 23-24
Clubinfo
Clubinfo
Gedrag, Normen en Waarden
VOG
Bestuur
Dagelijks Bestuur
Sponsoring & PR
Commissie Jeugd
Commissie Accomodatie & Voetbalfaciliteiten
Ledenadministratie
Aannamebeleid Jeugd
Aanmelden als Lid - Jeugd
Aanmelden als Lid - Senioren
Afmelden als Lid
Contributie
Clubblad Spuit Ellef
Documenten algemeen
Nieuws historie
Email gebruik
Spelerspas
Wetenswaardigheden
Kantine
Gebruik Kunstgrasveld
Gevonden voorwerpen
Doelgericht Greun Wit
SHH vertrouwenspersoon
Wedstrijdzaken
Wedstrijdzaken
Wedstrijdsecretariaat
Trainingsschema
Afgelastingen algemeen
Gele-Rode Kaarten
KNVB Ongevallenverzekering
Senioren
Senioren
Heren
1 - Zondag
2 - Zondag
3 - Zondag
4 - Zondag
5 - Zondag
6 - Zondag
Heren (vrijdagavond)
35+1 - Vrijdagavond
35+2 - Vrijdagavond
45+1 - Vrijdagavond
Vrouwen
VR1 - Zondag
VR2 - Zondag
Vrouwen (vrijdagavond)
VR30+1 - Vrijdag
G-team
G1 - Zaterdag
Junioren
JO19
JO19-1 - Zaterdag
JO19-2 - Zaterdag
JO19-3 - Zaterdag
JO17
JO17-1 - Zaterdag
JO17-2 - Zaterdag
JO17-3 - Zaterdag
JO15
JO15-1 - Zaterdag
JO15-2 - Zaterdag
JO15-3 - Zaterdag
JO14
JO14-1 - Zaterdag
JO14-2 - Zaterdag
Pupillen
JO13
JO13-1 - Zaterdag
JO13-2 - Zaterdag
JO13-3 - Zaterdag
JO12
JO12-1 - Zaterdag
JO12-2 - Zaterdag
JO12-3 - Zaterdag
JO12-4 - Zaterdag
JO11
JO11-1 - Zaterdag
JO11-2 - Zaterdag
JO11-3 - Zaterdag
JO11-4 - Zaterdag
JO10
JO10-1 - Zaterdag
JO10-2 - Zaterdag
JO10-3 - Zaterdag
JO10-4 - Zaterdag
JO10-5 - Zaterdag
JO9
JO9-1 - Zaterdag
JO9-2 - Zaterdag
JO9-3 - Zaterdag
JO9-4 - Zaterdag
JO8
JO8-1 - Zaterdag
JO8-2 - Zaterdag
JO8-3 - Zaterdag
JO8-4 - Zaterdag
JO7
JO7-1/2 - Zaterdag
JO7-3/4 - Zaterdag
Sponsors
Jeugdzaken
Teamindeling 2023-2024
Jeugdbeleidsplan
Technisch Jeugdbeleidsplan
Teamafspraken
Ouders langs de lijn
Informatie voor Jeugdleiders
Trainingsinformatie
Taken Individueel
Training Organiseren
Trainingsoefeningen
Trainingssites
Kleding en was reglement
KNVB Informatie
Contact / Route
Contact / Route
Contact / Route
SHH Vertrouwenspersoon
Snel vinden
Item
Home
Wedstrijden
+
Programma
Uitslagen
Toernooien na seizoen 23-24
Clubinfo
+
Clubinfo
Gedrag, Normen en Waarden
VOG
Bestuur
+
Dagelijks Bestuur
Sponsoring & PR
Commissie Jeugd
Commissie Accomodatie & Voetbalfaciliteiten
Ledenadministratie
+
Aannamebeleid Jeugd
Aanmelden als Lid - Jeugd
Aanmelden als Lid - Senioren
Afmelden als Lid
Contributie
Clubblad Spuit Ellef
Documenten algemeen
+
Nieuws historie
Email gebruik
Spelerspas
Wetenswaardigheden
Kantine
Gebruik Kunstgrasveld
Gevonden voorwerpen
Doelgericht Greun Wit
SHH vertrouwenspersoon
Wedstrijdzaken
+
Wedstrijdzaken
Wedstrijdsecretariaat
Trainingsschema
Afgelastingen algemeen
Gele-Rode Kaarten
KNVB Ongevallenverzekering
Senioren
+
Senioren
Heren
+
1 - Zondag
2 - Zondag
3 - Zondag
4 - Zondag
5 - Zondag
6 - Zondag
Heren (vrijdagavond)
+
35+1 - Vrijdagavond
35+2 - Vrijdagavond
45+1 - Vrijdagavond
Vrouwen
+
VR1 - Zondag
VR2 - Zondag
Vrouwen (vrijdagavond)
+
VR30+1 - Vrijdag
G-team
+
G-team
G1 - Zaterdag
Junioren
+
JO19
+
JO19-1 - Zaterdag
JO19-2 - Zaterdag
JO19-3 - Zaterdag
JO17
+
JO17-1 - Zaterdag
JO17-2 - Zaterdag
JO17-3 - Zaterdag
JO15
+
JO15-1 - Zaterdag
JO15-2 - Zaterdag
JO15-3 - Zaterdag
JO14
+
JO14-1 - Zaterdag
JO14-2 - Zaterdag
Pupillen
+
JO13
+
JO13-1 - Zaterdag
JO13-2 - Zaterdag
JO13-3 - Zaterdag
JO12
+
JO12-1 - Zaterdag
JO12-2 - Zaterdag
JO12-3 - Zaterdag
JO12-4 - Zaterdag
JO11
+
JO11-1 - Zaterdag
JO11-2 - Zaterdag
JO11-3 - Zaterdag
JO11-4 - Zaterdag
JO10
+
JO10-1 - Zaterdag
JO10-2 - Zaterdag
JO10-3 - Zaterdag
JO10-4 - Zaterdag
JO10-5 - Zaterdag
JO9
+
JO9-1 - Zaterdag
JO9-2 - Zaterdag
JO9-3 - Zaterdag
JO9-4 - Zaterdag
JO8
+
JO8-1 - Zaterdag
JO8-2 - Zaterdag
JO8-3 - Zaterdag
JO8-4 - Zaterdag
JO7
+
JO7-1/2 - Zaterdag
JO7-3/4 - Zaterdag
Sponsors
Jeugdzaken
+
Teamindeling 2023-2024
Jeugdbeleidsplan
Technisch Jeugdbeleidsplan
Teamafspraken
Ouders langs de lijn
Informatie voor Jeugdleiders
Trainingsinformatie
+
Taken Individueel
Training Organiseren
Trainingsoefeningen
Trainingssites
Kleding en was reglement
KNVB Informatie
Contact / Route
+
Contact / Route
Contact / Route
SHH Vertrouwenspersoon
Snel vinden
Item
SHH Wedstrijd Programma
SHH Programma thuis deze week
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
do 21-mrt. 20:00
SHH VR2 - RKAVC VR1
Sportpark De Wolfsberg
do 21-mrt. 20:00
SHH JO17-4 - MBC'13 JO17-2
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 08:30
SHH JO9-5JM - Sportclub Irene JO9-3
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 08:30
SHH JO9-4JM - ST Roggel/SVVH JO9-2
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 08:30
SHH JO9-3 - RKSVN JO9-1JM
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 09:00
SHH JO7-1 - ST EVV/RIOS'31 JO7-2
Sportpark In de Bandert
za 23-mrt. 09:00
SHH JO7-5 - Sittard JO7-3
Sportpark Suëstra
za 23-mrt. 09:00
SHH JO7-2 - SHH JO7-6
Sportpark Krekelzank
za 23-mrt. 09:10
SHH JO7-8 - MBC'13 JO7-2JM
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 09:10
SHH JO7-7 - Sittard JO7-5
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 09:10
SHH JO7-4JM - Sportclub Susteren JO7-1
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 09:15
SHH JO10-2JM - ST VV Born/HBC’09 JO10-2JM
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 09:20
SHH JO7-5 - Sportclub Susteren JO7-2
Sportpark Suëstra
za 23-mrt. 09:20
SHH JO7-6 - FC RIA JO7-2
Sportpark Krekelzank
za 23-mrt. 09:40
SHH JO7-1 - Oranje Blauw'15 JO7-1
Sportpark In de Bandert
za 23-mrt. 09:50
SHH JO7-3JM - DVO JO7-1JM
Sportpark Aan de Allee
za 23-mrt. 10:00
SHH JO11-1 - V.V. Schaesberg JO11-1
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 10:00
SHH JO9-2JM - MBC'13 JO9-1
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 10:00
SHH JO12-2 - FC Oda JO12-2
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 10:00
SHH JO10-3JM - Horn JO10-1JM
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 10:00
SHH JO10-5JM - SV Someren JO10-5
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 10:00
SHH JO12-3 - MMC Weert JO12-1JM
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 10:45
SHH JO11-3JM - H.B.S.V. JO11-1
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 10:45
SHH JO11-4 - Linne JO11-2
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 12:00
SHH JO13-1JM - FC Landgraaf JO13-2
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 12:00
SHH JO14-2JM - OVCS JO14-1
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 12:00
SHH JO14-4 - SV Meerssen JO14-1
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 13:45
SHH JO17-4 - Sittard JO17-1
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 13:45
SHH G1 - FC Oda G2JM
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 16:00
SHH JO17-2 - DES Swalmen JO17-1
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 16:00
SHH JO19-1 - V.V. Schaesberg JO19-1
Sportpark De Wolfsberg
zo 24-mrt. 09:30
SHH 6 - DVO 3
Sportpark De Wolfsberg
zo 24-mrt. 12:00
SHH 2 - Weltania 2
Sportpark De Wolfsberg
zo 24-mrt. 14:30
SHH 1 - Sportclub Susteren 1
Sportpark De Wolfsberg
SHH Programma uit deze week
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
do 21-mrt. 20:00
Oranje Blauw'15 2 - SHH 4
Sportpark Gemeentelijk
za 23-mrt. 08:30
FC Roerdalen JO7-2 - SHH JO7-8
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 08:30
SVC 2000 JO8-2 - SHH JO8-4
Sportpark de Wijher
za 23-mrt. 08:30
Sporting Sittard'13 JO7-1 - SHH JO7-7
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 08:30
Sittard JO7-1 - SHH JO7-4JM
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 08:50
Linne JO7-2JM - SHH JO7-8
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 08:50
DVO JO7-4 - SHH JO7-7
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 08:50
Slekker Boys JO7-1 - SHH JO7-4JM
Sportpark De Wolfsberg
za 23-mrt. 09:00
EVV Echt JO10-4 - SHH JO10-4JM
Sportpark In de Bandert
za 23-mrt. 09:00
SHH JO7-2 - SHH JO7-6
Sportpark Krekelzank
za 23-mrt. 09:15
Sportclub Irene JO13-4 - SHH JO13-3
Sportpark De Bakenbos
za 23-mrt. 09:20
Walburgia JO7-1JM - SHH JO7-1
Sportpark In de Bandert
za 23-mrt. 09:30
S.V. Argo JO7-1JM - SHH JO7-3JM
Sportpark Aan de Allee
za 23-mrt. 09:30
S.V. Heythuysen JO8-1 - SHH JO8-2JM
Sportpark Molenhoek
za 23-mrt. 09:30
RKSVN JO8-1JM - SHH JO8-3JM
Sportpark Ligteveld
za 23-mrt. 09:40
SVM JO7-1 - SHH JO7-5
Sportpark Suëstra
za 23-mrt. 09:40
FC RIA JO7-2 - SHH JO7-2
Sportpark Krekelzank
za 23-mrt. 10:00
SVH'39 JO11-1JM - SHH JO11-2
Sportpark De Schoolkamp
za 23-mrt. 10:10
VV Zwentibold JO7-1 - SHH JO7-3JM
Sportpark Aan de Allee
za 23-mrt. 10:15
Brevendia JO10-1 - SHH JO10-1JM
Sportpark De Steinakker
za 23-mrt. 10:30
ST EVV/RIOS'31 JO10-1JM - SHH JO10-6JM
Sportpark In de Bandert
za 23-mrt. 10:45
VV Zwentibold JO12-2 - SHH JO12-4
Sportpark Aan de Allee
za 23-mrt. 11:00
VV HEBES JO12-1 - SHH JO12-1
Sportpark VV HEBES
za 23-mrt. 11:30
SVM JO13-1 - SHH JO13-2
Sportpark Burgemeester Smeets
za 23-mrt. 11:30
FC Roerdalen JO11-1JM - SHH JO11-5JM
Sportpark Ratommerveld
za 23-mrt. 11:45
ST EVV/RIOS'31 JO15-1 - SHH JO15-1
Sportpark In de Bandert
za 23-mrt. 12:30
WDZ JO15-1 - SHH JO15-2
Sportpark Neerhagerbos
za 23-mrt. 13:00
ST FC Maasgouw/MBC'13 JO14-1JM - SHH JO14-3JM
Sportpark Ter Koel
za 23-mrt. 13:30
ST Voerendaal/RKSVB/Hellas JO17-1 - SHH JO17-1
Sportpark de Joffer
za 23-mrt. 14:00
FCV-Venlo JO17-4 - SHH JO17-3
Sportpark Arenborg
za 23-mrt. 15:00
SV Someren JO19-3 - SHH JO19-2
Sportpark De Potacker
zo 24-mrt. 10:00
SV Someren VR3 - SHH VR2
Sportpark De Potacker
zo 24-mrt. 10:30
FC Roerdalen 4 - SHH 8
Sportpark Ratommerveld
zo 24-mrt. 12:00
SVH'39 3 - SHH 7
Sportpark De Schoolkamp
zo 24-mrt. 12:00
FC Roerdalen 2 - SHH 5
Sportpark Ratommerveld
zo 24-mrt. 12:00
ONDO 2 - SHH 4
Sportpark de Heikamp te Heusden
zo 24-mrt. 12:15
Amstenrade 2 - SHH 3
Sportpark De Gijselaar
SHH Programma thuis komende week
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
wo 27-mrt. 20:00
SHH JO17-3 - Bieslo JO17-1
Sportpark De Wolfsberg
do 28-mrt. 19:45
SHH JO15-2 - FC Kerkrade-West JO15-2
Sportpark De Wolfsberg
za 30-mrt. 13:45
SHH JO15-2 - Eijsden JO15-1JM
Sportpark De Wolfsberg
za 30-mrt. 17:00
SHH 8 - EMS 4
Sportpark De Wolfsberg
SHH Programma uit komende week
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
za 30-mrt. 13:15
VV ALFA SPORT JO13-2 - SHH JO13-2
ALFASPORT ARENA
za 30-mrt. 13:15
DVO JO17-1 - SHH JO17-2
Sportpark Frans Erkens
za 30-mrt. 15:00
Veritas JO19-1 - SHH JO19-2
Sportpark Breierein