• SHH Wedstrijd Programma

  • SHH Programma thuis deze week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 25-sep. 08:30SHH JO7-3 - Linne JO7-1JMSportpark De Wolfsberg
    za 25-sep. 08:50SHH JO7-3 - SNA JO7-1Sportpark De Wolfsberg
    zo 26-sep. 09:30SHH 3 - EMS 2Sportpark De Wolfsberg
    zo 26-sep. 12:00SHH 2 - BSV Limburgia/Kamerland 2Sportpark De Wolfsberg
    zo 26-sep. 12:00SHH 4 - S.V. Heythuysen 3Sportpark De Wolfsberg
    zo 26-sep. 14:30SHH 1 - S.V. Argo 1Sportpark De Wolfsberg
    wo 29-sep. 20:00SHH JO19-3 - Sportclub Susteren JO19-2Sportpark De Wolfsberg
    do 30-sep. 20:00SHH JO19-1 - SV Budel JO19-1Sportpark De Wolfsberg
  • SHH Programma uit deze week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 25-sep. 08:45Sparta'18 JO8-1 - SHH JO8-2JMSportpark 't Spansel
    za 25-sep. 10:00ST TSC'04/Spcl Irene G1JM - SHH G1Sportpark De Bakenbos
    za 25-sep. 12:45SV Budel JO15-3 - SHH JO15-5Sportpark Budel
    zo 26-sep. 11:00VV Hellas VR1 - SHH VR1Sportpark De Schrub
    zo 26-sep. 11:00EVV Echt 3 - SHH 5Sportpark In de Bandert
    zo 26-sep. 13:00Boekoel 1 - SHH 6Sportpark Hoenderberg
  • SHH Programma thuis komende week

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 02-okt. 08:30SHH JO8-3JM - De Ster JO8-2Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 08:30SHH JO8-1 - DES Swalmen JO8-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 08:30SHH JO9-5JM - Horn JO9-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 09:15SHH JO10-2JM - SVC 2000 JO10-2Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 09:20SHH JO7-1 - SHH JO7-2Sportpark Ratommerveld
    za 02-okt. 09:30SHH JO7-2 - FC Roerdalen JO7-1Sportpark Ratommerveld
    za 02-okt. 09:40SHH JO7-3 - Linne JO7-1JMSportpark Linne
    za 02-okt. 09:40SHH JO7-1 - FC Roerdalen JO7-1Sportpark Ratommerveld
    za 02-okt. 10:00SHH JO9-2JM - Haelen JO9-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 10:00SHH JO11-1 - Weltania JO11-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 10:45SHH JO13-3 - DES Swalmen JO13-1JMSportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 10:45SHH JO11-3JM - RKSVO JO11-1JMSportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 12:00SHH JO13-1 - Groene Ster JO13-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 12:00SHH JO13-2 - Reuver JO13-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 12:00SHH JO15-5 - s.v. Laar JO15-2Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 13:45SHH JO15-3JM - SVM JO15-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 13:45SHH JO15-2 - VV HEBES JO15-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 16:00SHH JO17-1 - ST Sparta'18/Kronenberg JO17-1Sportpark De Wolfsberg
    za 02-okt. 16:00SHH JO17-2 - MBC'13 JO17-1Sportpark De Wolfsberg
    zo 03-okt. 11:00SHH VR1 - Bunde VR1Sportpark De Wolfsberg
    zo 03-okt. 12:00SHH 6 - SVC 2000 4Sportpark De Wolfsberg
    zo 03-okt. 12:00SHH 5 - Boekoel 2Sportpark De Wolfsberg
  • SHH Programma uit komende week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 02-okt. 09:00Leveroy JO9-1JM - SHH JO9-4JMsportpark Leveroy
    za 02-okt. 09:00Oranje Blauw'15 JO9-2 - SHH JO9-3JMSportpark Gemeentelijk
    za 02-okt. 09:00Wittenhorst JO8-2 - SHH JO8-2JMSportpark Ter Horst
    za 02-okt. 09:10Oranje Blauw'15 JO7-1 - SHH JO7-1Sportpark Ratommerveld
    za 02-okt. 09:20SHH JO7-1 - SHH JO7-2Sportpark Ratommerveld
    za 02-okt. 09:30SNA JO7-1 - SHH JO7-3Sportpark Linne
    za 02-okt. 09:30S.V. Heythuysen JO11-1 - SHH JO11-2Sportpark Molenhoek
    za 02-okt. 09:30ST Roggel/SVVH JO8-1 - SHH JO8-4Sportpark De Mössehook
    za 02-okt. 09:40Oranje Blauw'15 JO7-1 - SHH JO7-2Sportpark Ratommerveld
    za 02-okt. 09:50MBC'13 JO7-2JM - SHH JO7-3Sportpark Linne
    za 02-okt. 10:00Venlosche Boys G2 - SHH G1Sportpark Alde Wielerbaan
    za 02-okt. 10:00SV Someren JO10-1 - SHH JO10-1JMSportpark De Potacker
    za 02-okt. 10:00VV Zwentibold JO9-1 - SHH JO9-1Sportpark Aan de Allee
    za 02-okt. 10:00DES Swalmen JO10-1 - SHH JO10-3JMSportpark de Bosberg
    za 02-okt. 11:00Belfeldia JO11-2JM - SHH JO11-4Sportpark Gemeentelijk
    za 02-okt. 11:00EMS JO10-1 - SHH JO10-4JMSportpark Kitskensberg
    za 02-okt. 12:00ST Roggel/SVVH JO13-1 - SHH JO13-5Sportpark De Beekkant
    za 02-okt. 12:00RKVV Neerbeek JO13-1JM - SHH JO13-4JMSportpark Neerbeek
    za 02-okt. 13:15ZSV JO15-4JM - SHH JO15-4JMSportpark De Kranenmortel
    za 02-okt. 13:15MBC '13 JO19-2JM - SHH JO19-3Sportpark Mortelskoel
    za 02-okt. 13:30Sportclub Jekerdal JO15-1JM - SHH JO15-1Sportpark Jekerdal
    za 02-okt. 13:30SVH'39 JO17-1 - SHH JO17-3Sportpark De Schoolkamp
    za 02-okt. 15:00FC Geleen-Zuid JO19-1 - SHH JO19-1Sportpark Graaf Huyncomplex
    za 02-okt. 15:00OVCS JO19-1 - SHH JO19-2Sportpark Ophoven
    zo 03-okt. 11:00Sportclub Leeuwen 3 - SHH 3Sportpark Loyveldweg
    zo 03-okt. 11:30SVH'39 4 - SHH 4Sportpark De Schoolkamp
    zo 03-okt. 11:45s.v. Laar 2 - SHH 2Sportpark Laarderveld
    zo 03-okt. 14:30Spaubeek 1 - SHH 1Sportpark Spaubeek
    wo 06-okt. 18:30RKVB JO9-2JM - SHH JO9-5JMSportpark het Kerkveld