• SHH Wedstrijdprogramma's

  • SHH Programma thuis deze week

    Geen informatie

  • SHH Programma uit deze week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    vr 22-mrt. 20:00RKVB VR30+1 - SHH VR30+1Sportpark het Kerkveld
    vr 22-mrt. 20:00Conventus'03 35+1 - SHH 35+1Sportpark Aan de blauwe steen
    vr 22-mrt. 20:20Sportclub Leeuwen VR30+1 - SHH VR30+1Sportpark het Kerkveld
    vr 22-mrt. 20:20Stevensweert 35+1 - SHH 35+1Sportpark Aan de blauwe steen
    vr 22-mrt. 20:40EVV 45+1 - SHH 45+1Sportpark In de Bandert
    za 23-mrt. 09:00DESM JO11-2 - SHH JO11-4GSportpark De Moeësdiêk
    za 23-mrt. 09:00Sparta'18 JO9-1 - SHH JO9-1Sportpark 't Spansel
    za 23-mrt. 09:00F.C. Roerdalen JO7-1/JO7-2 - SHH JO7-1/SHH JO7-2Sportpark Ratommerveld
    za 23-mrt. 09:00Slekker Boys JO8-1 - SHH JO8-1GSportpark Slekker Boys
    za 23-mrt. 09:30Haelen JO9-1 - SHH JO9-2GSportpark Houtrust
    za 23-mrt. 10:30Baarlo JO10-3G - SHH JO10-3GSportpark De Meeren
    za 23-mrt. 10:45FC RIA JO10-1 - SHH JO10-5Sportpark Krekelzank
    za 23-mrt. 11:00Helden JO13-1 - SHH JO13-1GSportpark Kerckeböske
    za 23-mrt. 11:30VV Zwentibold JO15-1 - SHH JO15-3Sportpark Aan de Allee
    za 23-mrt. 11:30Heer JO11-1 - SHH JO11-1GSportpark Rabobank
    za 23-mrt. 12:00Linne JO19-1 - SHH JO19-3Sportpark Linne
    za 23-mrt. 12:15SHH JO13-3G - SHH JO13-5Sportpark De Wolfsberg
    za 23-mrt. 13:00Sanderbout JO15-1G - SHH JO15-2Sportpark Mijn Zuid
    za 23-mrt. 15:00FC Oda JO19-1 - SHH JO19-1Sportpark Boshoven
    zo 24-mrt. 10:30IVS VR1 - SHH VR1Sportpark Nederheide
    zo 24-mrt. 10:30SVSH 2 - SHH 4Sportpark De Plagge
    zo 24-mrt. 11:00Conventus'03 2 - SHH 6Sportpark Aan de blauwe steen
    zo 24-mrt. 12:30ST SNA/MBC'13/EVV VR2 - SHH VR2Sportpark Montfort
    zo 24-mrt. 14:30DVO 1 - SHH 1Sportpark Frans Erkens
    wo 27-mrt. 18:30Slekker Boys JO10-2 - SHH JO10-2Sportpark Slekker Boys
  • SHH Programma thuis komende week

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 30-mrt. 08:30SHH JO9-4G - Reuver JO9-3Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 08:30SHH JO8-1G - SHH JO8-2GSportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 08:30SHH JO7-3/SHH JO7-4 - F.C. Roerdalen JO7-1/JO7-2Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 09:15SHH JO10-1 - Leunen JO10-1GSportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 10:00SHH JO11-1G - Brevendia JO11-1Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 10:00SHH JO11-2 - Linne JO11-1GSportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 10:00SHH JO9-3G - VV HEBES JO9-1Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 10:45SHH JO13-5 - SVM JO13-1Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 10:45SHH JO11-3 - MBC'13 JO11-1Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 12:00SHH JO13-1G - ST Sparta'18/Kronenberg JO13-1GSportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 13:45SHH JO15-1 - Brabantia JO15-1Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 13:45SHH JO15-2 - SHH JO15-3Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 16:00SHH JO17-2 - VV Zwentibold JO17-1Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 16:00SHH JO19-3 - VV Zwentibold JO19-1Sportpark De Wolfsberg
    zo 31-mrt. 09:30SHH VR2 - Roggel VR1Sportpark De Wolfsberg
    zo 31-mrt. 10:30SHH 4 - s.v. Laar 3Sportpark De Wolfsberg
    zo 31-mrt. 12:00SHH 6 - F.C. Roerdalen 3Sportpark De Wolfsberg
  • SHH Programma uit komende week

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 30-mrt. 08:30SHH JO8-1G - SHH JO8-2GSportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 09:00DESM JO8-4 - SHH JO8-3Sportpark De Moeësdiêk
    za 30-mrt. 09:30SVC 2000 JO9-1 - SHH JO9-1Sportpark de Wijher
    za 30-mrt. 10:00Venlosche Boys G2 - SHH G1Sportpark Alde Wielerbaan
    za 30-mrt. 10:45ST Egchel/Panningen JO9-2 - SHH JO9-2GSportpark De Wietel
    za 30-mrt. 12:00SVH'39 JO13-1G - SHH JO13-3GSportpark De Schoolkamp
    za 30-mrt. 12:30Oranje Blauw'15 JO7-1/JO7-2 - SHH JO7-1/SHH JO7-2Sportpark Gemeentelijk
    za 30-mrt. 13:00EVV JO13-1 - SHH JO13-2Sportpark In de Bandert
    za 30-mrt. 13:30RKMSV JO17-2 - SHH JO17-3Sportpark De Starte
    za 30-mrt. 13:45SHH JO15-2 - SHH JO15-3Sportpark De Wolfsberg
    za 30-mrt. 14:00ST Roggel/SVVH JO15-2G - SHH JO15-4Sportpark De Mössehook
    za 30-mrt. 14:30F.C. Roerdalen JO19-1 - SHH JO19-2Sportpark Ratommerveld
    za 30-mrt. 15:15s.v. Laar JO19-1 - SHH JO19-1Sportpark Laarderveld
    za 30-mrt. 18:00VCH 3 - SHH 3Sportpark Maassenhof
    zo 31-mrt. 10:30SVC 2000 2 - SHH 5Sportpark de Wijher
    zo 31-mrt. 14:30Obbicht 1 - SHH 1Sportpark De BaendJ
    di 02-apr. 19:00Reuver JO13-1 - SHH JO13-1GSportpark Dijckerhof