• Toernooien Jeugd mei - juni

    Dit document is bijgewerkt: 14-mei-2019

    In mei/juni 2019 worden door diverse verenigingen toernooien georganiseerd. We hebben alle uitnodigingen die wij ontvangen hebben in een overzicht gezet zodat de teams een eigen keuze kunnen maken. Dit overzicht wordt bijgewerkt als er nieuwe uitnodigingen binnen komen.  Voordat jullie inschrijven willen we jullie enkele regels aangeven die we strikt hanteren:

    • Inschrijven doe je per mail aan wedstrijden@shh-herten.nl;
    • Let goed op de uiterlijke inschrijfdatum!
    • Bij veel toernooien geldt vol=vol;
    • Schrijf (zeker) voor de grote toernooien zo spoedig mogelijk in!
    • Om vertraging te voorkomen sturen wij aanmeldingen elke week door naar de organiserende verenigingen;
    • Verenigingen sturen ons soms ook invitaties voor hun top-toernooien. Deze zijn specifiek voor het betreffende standaardteam;
    • Voor Prestatief toernooien komen de standaard teams in aanmerking, voor recreatieve toernooien de andere teams.
    • Lager/Hoger indeling wordt door organiserende verenigingen gedaan bij voldoende inschrijvingen per categorie;
    • Als er nog toernooi uitnodigingen binnenkomen, worden deze in de tabellen herkenbaar aangevuld.

    Onderstaand een overzicht van de toernooi uitnodigingen die we tot op heden hebben ontvangen.

     

    Vereniging Sluitingsdatum  Kosten 
    RKVV Sportclub'25 Niet bekend  €            30,00
    SVN Landgraaf (**) Niet bekend  €            10,00
    BSV Limburgia Niet bekend  €            15,00
    Marvilde Niet bekend  €                 -  
    EKSV Heeze 1-feb-19  €                 -  
    SV ONDO 1-feb-19  €                 -  
    vv Helden 1-feb-19  €                 -  
    DES Swalmen 1-mrt-19  €                 -  
    MMC Weert 10-mrt-19  €                 -  
    TSC'04 31-mrt-19  €                 -  
    VV Bieslo 30-apr-19  €                 -  
    FC Kerkrade-West 31-mrt-19  €                 -  
    Venlosche Boys 31-mrt-19  €                 -  
    SV Blerick 31-mrt-19  €                 -  
    HBC'09 1-apr-19  €            12,50
    RKVV Haelen (***) 1-apr-19  €            10,00
    SV Panningen 1-apr-19  €                 -  
    MVC'19 15-apr-19  €                 -  
    RKHSV 15-apr-19  €            15,00
    FC ODA 1-mei-19  €                 -  
    RKVV Montagnards 1-mei-19  €                 -  
    MBC'13 1-mei-19  €            10,00
    SV Langeberg 5-mei-19  €            12,50
    Haslou (*) 7-mei-19  €            15,00
    VV Schaesberg (***) 15-mei-19  €            35,00
    Oranje Blauw'15 15-mei-19  €            10,00
    FC Roerdalen (*) 15-mei-19  €            10,00
    Leonidas-W 15-mei-19  €            10,00
    vv Sittard (Kika) 15-mei-19  €            15,00
    VV De Leeuw 22-mei-19  €            12,50
    Caesar (*) 26-mei-19  €            14,00
         
    (*) Inschrijfgeld voor JO7-teams 50%    (*) 
    (**) Inschrijfgeld voor JO7-teams 0%    (**) 
    (***) Inschrijfgeld pupillen 50%    (***) 

     

    Gebruikte afkortingen
    VM=Voormiddag
    NM=Namiddag
    AV=Avond

     

    Als in onderstaande tabel een team is vermeld bij een toernooi in de kleur rood, dan is de inschrijving uitgevoerd maar nog niet bevestigd!

  • Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 30-05-19 DES Swalmen
    2 31-05-19 Groene Ster AV
    3 02-06-19 SV Langeberg NM
    4 07-06-19 FC kerkrade-West AV
    5 08-06-19 BSV Limburgia NM
    6 14-06-19 VV Bieslo AV
    7 14-06-19 RKVV Montagnards AV
    8 14-06-19 Leonidas-W AV
    9 16-06-19 TSC'04
    10 16-06-19 RKVV Haelen
    11 30-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 25-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 25-26 mei
    2 30-05-19 DES Swalmen
    3 31-05-19 FC kerkrade-West AV
    4 02-06-19 SV Langeberg NM
    5 09-06-19 Merefeldia JO17-1
    6 09-06-19 BSV Limburgia NM
    7 14-06-19 VV Bieslo AV
    8 14-06-19 RKVV Montagnards AV
    9 14-06-19 Leonidas-W AV
    10 15-06-19 RKVV Haelen
    11 16-06-19 TSC'04
    12 16-06-19 Groene Ster VM JO17-1 Standaard en lager
    13 30-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 25-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 25-26 mei
    2 01-06-19 SV Langeberg NM
    3 01-06-19 Groene Ster VM JO15-1 Standaard en Lager
    4 02-06-19 SV Panningen Lager toernooi
    5 02-06-19 Venlosche Boys
    6 02-06-19 DES Swalmen
    7 08-06-19 SV ONDO 2e klasse en lager
    8 08-06-19 MBC'13 2e klasse en lager
    9 09-06-19 FC kerkrade-West
    10 09-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    11 10-06-19 BSV Limburgia NM
    12 15-06-19 HBC'09 VM
    13 15-06-19 FC ODA NM JO15-4
    14 15-06-19 VV Bieslo VM JO15-3
    15 15-06-19 RKVV Montagnards NM JO15-1
    16 15-06-19 FC Roerdalen NM
    17 15-06-19 SVN Landgraaf
    18 15-06-19 vv Sittard (Kika) NM 2e en 3e klasse
    19 16-06-19 TSC'04
    20 16-06-19 RKVV Haelen
    21 16-06-19 Leonidas-W NM
    22 16-06-19 RKHSV NM
    23 16-06-19 Caesar
    24 21-06-19 vv Sittard (Kika) AV Hoofd en 1e klasse
    25 29-06-19 Oranje-Blauw NM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 30-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 30-31 mei
    2 01-06-19 Venlosche Boys
    3 01-06-19 SVN Landgraaf
    4 01-06-19 SV ONDO 2e klasse en lager
    5 01-06-19 SV Blerick NM
    6 01-06-19 SV Panningen Lager toernooi
    7 01-06-19 SV Langeberg NM
    8 02-06-19 SHH VM/NM (11x11)
    9 02-06-19 RKSV Heeze VM
    10 02-06-19 DES Swalmen
    11 02-06-19 Groene Ster VM Lager toernooi
    12 02-06-19 Groene Ster NM Standaard
    13 09-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    14 09-06-19 MBC'13 JO13-3G,JO13-4G 1e klasse en lager
    15 10-06-19 FC kerkrade-West
    16 10-06-19 BSV Limburgia VM
    17 14-06-19 vv Sittard (Kika) AV Hoofd en 1e klasse
    18 15-06-19 TSC'04
    19 15-06-19 HBC'09 NM
    20 15-06-19 VV De Leeuw NM
    21 15-06-19 FC ODA VM JO13-2
    22 15-06-19 VV Bieslo NM
    23 15-06-19 RKVV Montagnards VM
    24 15-06-19 RKVV Sportclub'25 VM Standaard en lager
    25 15-06-19 FC Roerdalen VM
    26 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    27 15-06-19 Haslou NM/AV
    28 15-06-19 vv Sittard (Kika) VM JO13-5 2e en 3e klasse
    29 16-06-19 RKVV Haelen
    30 16-06-19 Leonidas-W VM
    31 16-06-19 RKHSV VM
    32 16-06-19 Caesar
    33 29-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (8x8)
    2 01-06-19 RKSV Heeze NM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 01-06-19 FC kerkrade-West NM
    5 01-06-19 DES Swalmen
    6 01-06-19 Groene Ster NM Standaard en Lager
    7 02-06-19 SVN Landgraaf
    8 02-06-19 SV ONDO NM
    9 02-06-19 SV Blerick NM
    10 02-06-19 SV Langeberg VM
    11 08-06-19 vv Helden JO11-1G (Peel en Maas toernooi)
    12 08-06-19 MBC'13 JO11-4G 1e klasse en lager
    13 09-06-19 MVC'19 NM
    14 09-06-19 BSV Limburgia VM
    15 15-06-19 TSC'04
    16 15-06-19 HBC'09 VM
    17 15-06-19 RKVV Haelen
    18 15-06-19 RKVV Montagnards NM
    19 15-06-19 RKVV Sportclub'25 NM Standaard en lager
    20 15-06-19 MMC Weert JO11-3 spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    21 15-06-19 Haslou VM Hoger
    22 15-06-19 Haslou VM/NM Lager
    23 15-06-19 Leonidas-W NM
    24 15-06-19 RKHSV NM
    25 16-06-19 VV De Leeuw VM
    26 16-06-19 VV Bieslo
    27 16-06-19 FC Roerdalen NM JO11-1G
    28 16-06-19 vv Sittard (Kika) NM JO11-2
    29 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    30 22-06-19 FC ODA NM
    31 22-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 FC kerkrade-West VM
    4 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    5 01-06-19 DES Swalmen
    6 01-06-19 VTT NK Holten JO10-1
    7 01-06-19 Groene Ster NM Standaard en Lager
    8 02-06-19 SV ONDO NM
    9 02-06-19 SV Blerick VM
    10 02-06-19 SV Langeberg VM
    11 08-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    12 09-06-19 MVC'19 VM 1e klasse en lager
    13 09-06-19 BSV Limburgia VM
    14 09-06-19 Caesar
    15 15-06-19 RKVV Haelen JO10-2
    16 15-06-19 MMC Weert JO10-4G spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    17 15-06-19 Leonidas-W NM JO10-1
    18 15-06-19 RKHSV VM
    19 16-06-19 HBC'09 VM
    20 16-06-19 VV De Leeuw NM
    21 16-06-19 VV Bieslo
    22 16-06-19 RKVV Montagnards VM
    23 16-06-19 FC Roerdalen VM JO10-3
    24 16-06-19 Haslou VM/NM
    25 16-06-19 vv Sittard (Kika) VM Hoofd en 1e klasse
    26 16-06-19 vv Sittard (Kika) NM JO10-5 2e en 3e klasse
    27 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    28 22-06-19 FC ODA VM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 01-06-19 DES Swalmen
    5 01-06-19 SV Langeberg VM
    6 02-06-19 SV ONDO VM
    7 02-06-19 SV Blerick VM JO9-2G
    8 02-06-19 Groene Ster NM Standaard en lager
    9 08-06-19 FC kerkrade-West NM
    10 08-06-19 MVC'19 NM
    11 08-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    12 08-06-19 BSV Limburgia VM
    13 09-06-19 MBC'13 JO9-2G
    14 09-06-19 Caesar
    15 15-06-19 TSC'04
    16 15-06-19 RKVV Haelen JO9-2G
    17 15-06-19 VV De Leeuw VM
    18 15-06-19 MMC Weert JO9-1 spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    19 15-06-19 Leonidas-W VM
    20 15-06-19 RKHSV VM
    21 15-06-19 vv Sittard (Kika) VM JO9-5 2e en 3e klasse
    22 16-06-19 HBC'09 VM
    23 16-06-19 VV Bieslo
    24 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    25 16-06-19 RKVV Sportclub'25 NM Standaard en lager
    26 16-06-19 FC Roerdalen VM
    27 16-06-19 SVN Landgraaf
    28 16-06-19 Haslou VM/NM JO9-3G,JO9-4G Combi JO8/JO9
    29 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    30 22-06-19 FC ODA VM
    31 23-06-19 Oranje-Blauw JO9-2G
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 01-06-19 DES Swalmen
    5 01-06-19 SV Langeberg VM
    6 02-06-19 SV ONDO VM
    7 02-06-19 SV Blerick VM
    8 02-06-19 Groene Ster VM
    9 08-06-19 FC kerkrade-West VM
    10 08-06-19 MVC'19 VM
    11 08-06-19 vv Helden JO8-1G (Peel en Maas toernooi)
    12 08-06-19 BSV Limburgia VM
    13 09-06-19 Caesar
    14 15-06-19 RKVV Haelen
    15 15-06-19 VV De Leeuw VM
    16 15-06-19 MMC Weert JO8-1G spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    17 15-06-19 Leonidas-W VM
    18 15-06-19 RKHSV VM
    19 15-06-19 vv Sittard (Kika) NM JO8-3 2e en 3e klasse
    20 16-06-19 HBC'09 NM
    21 16-06-19 VV Bieslo
    22 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    23 16-06-19 FC Roerdalen VM JO8-4G
    24 16-06-19 SVN Landgraaf
    25 16-06-19 Haslou VM/NM Combi JO8/JO9
    26 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    27 22-06-19 FC ODA VM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 04-05-19 Marvilde (Veldhoven) VM Mini Thuisblijvers toernooi
    2 01-06-19 SV Blerick VM
    3 01-06-19 DES Swalmen
    4 01-06-19 SV Langeberg VM
    5 02-06-19 SHH VM/NM (4x4)
    6 02-06-19 FC kerkrade-West VM
    7 02-06-19 VV schaesberg
    8 02-06-19 SV ONDO VM
    9 02-06-19 Groene Ster NM
    10 08-06-19 BSV Limburgia VM
    11 09-06-19 Caesar
    12 15-06-19 Leonidas-W VM
    13 16-06-19 HBC'09 NM
    14 16-06-19 RKVV Haelen
    15 16-06-19 VV De Leeuw NM
    16 16-06-19 VV Bieslo NM
    17 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    18 16-06-19 RKVV Sportclub'25 VM
    19 16-06-19 FC Roerdalen VM JO7-1,JO7-2
    20 16-06-19 SVN Landgraaf
    21 16-06-19 Haslou NM JO7-3,JO7-4
    22 16-06-19 RKHSV VM
    23 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    24 22-06-19 FC ODA VM
    25 23-06-19 Oranje-Blauw