• Toernooien Jeugd mei - juni

    Dit document is bijgewerkt: 09-02-2019

    In mei/juni 2019 worden door diverse verenigingen toernooien georganiseerd. We hebben alle uitnodigingen die wij ontvangen hebben in een overzicht gezet zodat de teams een eigen keuze kunnen maken. Dit overzicht wordt bijgewerkt als er nieuwe uitnodigingen binnen komen.  Voordat jullie inschrijven willen we jullie enkele regels aangeven die we strikt hanteren:

    • Inschrijven doe je per mail aan wedstrijden@shh-herten.nl;
    • Let goed op de uiterlijke inschrijfdatum!
    • Bij veel toernooien geldt vol=vol;
    • Schrijf (zeker) voor de grote toernooien zo spoedig mogelijk in!
    • Om vertraging te voorkomen sturen wij aanmeldingen elke week door naar de organiserende verenigingen;
    • Verenigingen sturen ons soms ook invitaties voor hun top-toernooien. Deze zijn specifiek voor het betreffende standaardteam;
    • Voor Prestatief toernooien komen de standaard teams in aanmerking, voor recreatieve toernooien de andere teams.
    • Lager/Hoger indeling wordt door organiserende verenigingen gedaan bij voldoende inschrijvingen per categorie;
    • Als er nog toernooi uitnodigingen binnenkomen, worden deze in de tabellen herkenbaar aangevuld.

    Onderstaand een overzicht van de toernooi uitnodigingen die we tot op heden hebben ontvangen.

    Vereniging Sluitingsdatum  Kosten 
    RKVV Sportclub'25 Niet bekend  €            30,00
    SVN Landgraaf (**) Niet bekend  €            10,00
    EKSV Heeze 1-feb-19  €                 -  
    SV ONDO 1-feb-19  €                 -  
    vv Helden 1-feb-19  €                 -  
    MMC Weert 10-mrt-19  €                 -  
    TSC'04 31-mrt-19  €                 -  
    VV Bieslo 31-mrt-19  €                 -  
    FC Kerkrade-West 31-mrt-19  €                 -  
    Venlosche Boys 31-mrt-19  €                 -  
    SV Blerick 31-mrt-19  €                 -  
    HBC'09 1-apr-19  €            12,50
    RKVV Haelen (***) 1-apr-19  €            10,00
    SV Panningen 1-apr-19  €                 -  
    MVC'19 15-apr-19  €                 -  
    RKHSV 15-apr-19  €            15,00
    FC ODA 30-apr-19  €                 -  
    RKVV Montagnards 1-mei-19  €                 -  
    Haslou (*) 7-mei-19  €            15,00
    VV Schaesberg (***) 15-mei-19  €            35,00
    Oranje Blauw'15 15-mei-19  €            10,00
    FC Roerdalen (*) 15-mei-19  €            10,00
    Leonidas-W 15-mei-19  €            10,00
    vv Sittard (Kika) 15-mei-19  €            15,00
    VV De Leeuw 22-mei-19  €            12,50
         
    (*) Inschrijfgeld voor JO7-teams 50%    (*) 
    (**) Inschrijfgeld voor JO7-teams 0%    (**) 
    (***) Inschrijfgeld pupillen 50%    (***) 

     

    Gebruikte afkortingen
    VM=Voormiddag
    NM=Namiddag
    AV=Avond

     

     

  • Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 07-06-19 FC kerkrade-West AV
    2 14-06-19 VV Bieslo AV
    3 14-06-19 RKVV Montagnards AV
    4 14-06-19 Leonidas-W AV
    5 16-06-19 TSC'04
    6 16-06-19 RKVV Haelen
    7 30-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 25-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 25-26 mei
    2 31-05-19 FC kerkrade-West AV
    3 14-06-19 VV Bieslo AV
    4 14-06-19 RKVV Montagnards AV
    5 14-06-19 Leonidas-W AV
    6 15-06-19 RKVV Haelen
    7 16-06-19 TSC'04
    8 30-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 25-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 25-26 mei
    2 02-06-19 SV Panningen Lager toernooi
    3 02-06-19 Venlosche Boys
    4 08-06-19 SV ONDO 2e klasse en lager
    5 09-06-19 FC kerkrade-West
    6 09-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    7 15-06-19 HBC'09 VM
    8 15-06-19 FC ODA NM
    9 15-06-19 VV Bieslo VM
    10 15-06-19 RKVV Montagnards NM
    11 15-06-19 FC Roerdalen NM
    12 15-06-19 SVN Landgraaf
    13 15-06-19 vv Sittard (Kika) NM 2e en 3e klasse
    14 16-06-19 TSC'04
    15 16-06-19 RKVV Haelen
    16 16-06-19 Leonidas-W NM
    17 16-06-19 RKHSV NM
    18 21-06-19 vv Sittard (Kika) AV Hoofd en 1e klasse
    19 29-06-19 Oranje-Blauw NM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 30-05-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 30-31 mei
    2 01-06-19 Venlosche Boys
    3 01-06-19 SVN Landgraaf
    4 01-06-19 SV ONDO 2e klasse en lager
    5 01-06-19 SV Blerick NM
    6 01-06-19 SV Panningen Lager toernooi
    7 02-06-19 SHH VM/NM (11x11)
    8 02-06-19 RKSV Heeze VM
    9 09-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    10 10-06-19 FC kerkrade-West
    11 14-06-19 vv Sittard (Kika) AV Hoofd en 1e klasse
    12 15-06-19 TSC'04
    13 15-06-19 HBC'09 NM
    14 15-06-19 VV De Leeuw NM
    15 15-06-19 FC ODA VM
    16 15-06-19 VV Bieslo NM
    17 15-06-19 RKVV Montagnards VM
    18 15-06-19 RKVV Sportclub'25 VM Standaard en lager
    19 15-06-19 FC Roerdalen VM
    20 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    21 15-06-19 Haslou NM/AV
    22 15-06-19 vv Sittard (Kika) VM 2e en 3e klasse
    23 16-06-19 RKVV Haelen
    24 16-06-19 Leonidas-W VM
    25 16-06-19 RKHSV VM
    26 29-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (8x8)
    2 01-06-19 RKSV Heeze NM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 01-06-19 FC kerkrade-West NM
    5 02-06-19 SVN Landgraaf
    6 02-06-19 SV ONDO NM
    7 02-06-19 SV Blerick NM
    8 08-06-19 vv Helden JO11-1 (Peel en Maas toernooi)
    9 09-06-19 MVC'19 NM
    10 15-06-19 TSC'04
    11 15-06-19 HBC'09 VM
    12 15-06-19 RKVV Haelen
    13 15-06-19 RKVV Montagnards NM
    14 15-06-19 RKVV Sportclub'25 NM Standaard en lager
    15 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    16 15-06-19 Haslou VM Hoger
    17 15-06-19 Haslou VM/NM Lager
    18 15-06-19 Leonidas-W NM
    19 15-06-19 RKHSV NM
    20 16-06-19 VV De Leeuw VM
    21 16-06-19 VV Bieslo
    22 16-06-19 FC Roerdalen NM JO11-1
    23 16-06-19 vv Sittard (Kika) NM
    24 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    25 22-06-19 FC ODA NM
    26 22-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 FC kerkrade-West VM
    4 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    5 02-06-19 SV ONDO NM
    6 02-06-19 SV Blerick VM
    7 08-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    8 09-06-19 MVC'19 VM
    9 15-06-19 RKVV Haelen
    10 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    11 15-06-19 Leonidas-W NM
    12 15-06-19 RKHSV VM
    13 16-06-19 HBC'09 VM
    14 16-06-19 VV De Leeuw NM
    15 16-06-19 VV Bieslo
    16 16-06-19 RKVV Montagnards VM
    17 16-06-19 FC Roerdalen VM
    18 16-06-19 Haslou VM/NM
    19 16-06-19 vv Sittard (Kika) VM Hoofd en 1e klasse
    20 16-06-19 vv Sittard (Kika) NM 2e en 3e klasse
    21 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    22 22-06-19 FC ODA VM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 02-06-19 SV ONDO VM
    5 02-06-19 SV Blerick VM
    6 08-06-19 FC kerkrade-West NM
    7 08-06-19 MVC'19 NM
    8 08-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    9 15-06-19 TSC'04
    10 15-06-19 RKVV Haelen
    11 15-06-19 VV De Leeuw VM
    12 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    13 15-06-19 Leonidas-W VM
    14 15-06-19 RKHSV VM
    15 15-06-19 vv Sittard (Kika) VM 2e en 3e klasse
    16 16-06-19 HBC'09 VM
    17 16-06-19 VV Bieslo
    18 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    19 16-06-19 RKVV Sportclub'25 NM Standaard en lager
    20 16-06-19 FC Roerdalen VM
    21 16-06-19 SVN Landgraaf
    22 16-06-19 Haslou VM/NM Combi JO8/JO9
    23 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    24 22-06-19 FC ODA VM
    25 23-06-19 Oranje-Blauw
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SHH VM/NM (6x6)
    2 01-06-19 RKSV Heeze VM
    3 01-06-19 VV schaesberg 2-daags toernooi 1-2 juni
    4 02-06-19 SV ONDO VM
    5 02-06-19 SV Blerick VM
    6 08-06-19 FC kerkrade-West VM
    7 08-06-19 MVC'19 VM
    8 08-06-19 vv Helden (Peel en Maas toernooi)
    9 15-06-19 RKVV Haelen
    10 15-06-19 VV De Leeuw VM
    11 15-06-19 MMC Weert spelvormen 3x3, 4x4 en 5x5
    12 15-06-19 Leonidas-W VM
    13 15-06-19 RKHSV VM
    14 15-06-19 vv Sittard (Kika) NM 2e en 3e klasse
    15 16-06-19 HBC'09 NM
    16 16-06-19 VV Bieslo
    17 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    18 16-06-19 FC Roerdalen VM
    19 16-06-19 SVN Landgraaf
    20 16-06-19 Haslou VM/NM Combi JO8/JO9
    21 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    22 22-06-19 FC ODA VM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 01-06-19 SV Blerick VM
    2 02-06-19 SHH VM/NM (4x4)
    3 02-06-19 FC kerkrade-West VM
    4 02-06-19 VV schaesberg
    5 02-06-19 SV ONDO VM
    6 15-06-19 Leonidas-W VM
    7 16-06-19 HBC'09 NM
    8 16-06-19 RKVV Haelen
    9 16-06-19 VV De Leeuw NM
    10 16-06-19 VV Bieslo NM
    11 16-06-19 RKVV Montagnards NM
    12 16-06-19 RKVV Sportclub'25 VM
    13 16-06-19 FC Roerdalen VM
    14 16-06-19 SVN Landgraaf
    15 16-06-19 Haslou NM
    16 16-06-19 RKHSV VM
    17 22-06-19 SHH NM Seizoensafsluiting
    18 22-06-19 FC ODA VM
    19 23-06-19 Oranje-Blauw