• Toernooien Jeugd mei - juni 2020

    Dit document is bijgewerkt: 15-april-2020 - Toernooien vinden geen doorgang ivm Corona crisis.

    In mei/juni 2020 worden door diverse verenigingen toernooien georganiseerd. We hebben alle uitnodigingen die wij hebben ontvangen in een overzicht gezet zodat de teams een eigen keuze kunnen maken. Dit overzicht wordt bijgewerkt als er nieuwe uitnodigingen binnen komen.  Voordat jullie inschrijven willen we jullie enkele regels aangeven die we strikt hanteren:

    • Inschrijven doe je per mail aan wedstrijden@shh-herten.nl;
    • Alle teams zijn in principe ingeschreven voor de SHH toernooien;
    • Let goed op de uiterlijke inschrijfdatum! Toch zijn de toernooien op deze datum niet altijd vol geboekt;
    • Bij veel toernooien geldt vol=vol;
    • Schrijf (zeker) voor de grote toernooien zo spoedig mogelijk in!
    • Om vertraging te voorkomen sturen wij aanmeldingen elke week door naar de organiserende verenigingen;
    • Verenigingen sturen ons soms ook invitaties voor hun top-toernooien. Deze zijn specifiek voor het betreffende standaardteam;
    • Voor Prestatief toernooien komen de standaard teams in aanmerking, voor recreatieve toernooien de andere teams.
    • Lager/Hoger indeling wordt door organiserende verenigingen gedaan bij voldoende inschrijvingen per categorie;
    • Als er nog toernooi uitnodigingen binnenkomen, worden deze in de tabellen herkenbaar aangevuld.

    Onderstaand een overzicht van de toernooi uitnodigingen die we tot op heden hebben ontvangen.

     

    Vereniging Sluitingsdatum  Kosten 
    FC Kerkrade West 31-mrt-20  €            15,00
    VV Helden 1-feb-20  €                 -  
    SV ONDO 1-feb-20  €                 -  
    VV Bieslo 31-mrt-20  €                 -  
    FC Oda 30-apr-20  €                 -  
    VCH Blerick 25-apr-20  €                 -  
    FC Roerdalen 15-mei-20  €                 -  
    VV Caesar (*) 10-mei-20  €            10,00
    Sportclub'25 (****) 1-apr-20  €            30,00
    NWC Asten  1-feb-20  €                 -  
    MBC'13 1-mei-20  €            10,00
    RKVV Montagnards 1-mei-20  €                 -  
    VV Sittard (Kika) 15-apr-20  €            15,00
    SV Blerick 31-mrt-20  €                 -  
    SVME -  €            15,00
    RKSV Heeze 1-feb-20  €                 -  
    VV Reuver -  €                 -  
    VV De Leeuw 11-apr-20  €            12,50
    Venlosche Boys 31-mrt-20  €                 -  
    TSC'04 31-mrt-20  €                 -  
    MVC'19 15-apr-20  €                 -  
    FC Geleen Zuid 1-mei-20  €            15,00
    Oranje Blauw 1-jun-20  €            10,00
    DESM -  €                 -  
    RKHSV (*) 15-apr-20  €            15,00
    SVN (**) -  €            10,00
    BSV Limburgia -  €            15,00
         
         
         
         
         
    (*) Inschrijfgeld voor JO7-teams 50%    (*) 
    (**) Inschrijfgeld voor JO7-teams 0%    (**) 
    (***) Inschrijfgeld pupillen 50%    (**) 
    (****) Borg (tegen te laat afmelden)    (***) 

     

    Gebruikte afkortingen
    VM=Voormiddag
    NM=Namiddag
    AV=Avond

     

  • Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 29-05-20 FC Kerkrade West AV
    2 05-06-20 VV Bieslo AV
    3 05-06-20 VV Sittard (Kika) AV
    4 12-06-19 RKVV Montagnards AV
    5 13-06-20 BSV Limburgia NM
    6 14-06-20 TSC'04
    7 05-07-20 Oranje Blauw '15 Hoog/Laag
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 30-05-20 VV Groote Lindt JO17-1 Invitatie toernooi
    2 01-06-20 SVME NM Top toernooi
    3 05-06-20 FC Kerkrade West AV
    4 05-06-20 VV Bieslo AV
    5 06-06-20 BSV Limburgia NM
    6 12-06-19 RKVV Montagnards AV
    7 12-06-19 VV Sittard (Kika) AV
    8 14-06-20 TSC'04
    9 05-07-20 Oranje Blauw '15 Hoog/Laag
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 11-04-20 NWC Asten Paastoernooi !!
    2 30-05-20 SV ONDO Lager, geen 1e klas teams
    3 30-05-20 VV Caesar
    4 30-05-20 SVME NM Top toernooi
    5 31-05-20 VV Reuver 6 tegen 6 !
    6 06-06-20 VV Bieslo VM
    7 06-06-20 MBC'13
    8 06-06-20 VV Sittard (Kika)
    9 06-06-20 RKHSV NM
    10 07-06-20 FC Kerkrade West NM
    11 07-06-20 Venlosche Boys 2e klasse en lager
    12 13-06-20 FC Oda NM
    13 13-06-20 FC Roerdalen NM
    14 13-06-20 SVN
    15 14-06-20 VV Helden NM
    16 14-06-20 Sportclub'25 NM
    17 14-06-20 RKVV Montagnards NM
    18 14-06-20 TSC'04
    19 14-06-20 BSV Limburgia
    20 04-07-20 Oranje Blauw '15 Hoog/Laag
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 11-04-20 NWC Asten Paastoernooi !!
    2 30-05-20 VV Caesar
    3 31-05-20 SV Blerick NM
    4 31-05-20 SVME NM Top toernooi
    5 31-05-20 VV Reuver 6 tegen 6 !
    6 01-06-20 FC Kerkrade West
    7 01-06-20 RKSV Heeze
    8 06-06-20 SV ONDO VM Lager, geen 1e klas teams
    9 06-06-20 VV Bieslo NM
    10 06-06-20 VV De Leeuw NM
    11 06-06-20 Venlosche Boys 2e klasse en lager
    12 06-06-20 SVN
    13 07-06-20 MBC'13
    14 07-06-20 VV Sittard (Kika)
    15 07-06-20 RKHSV NM
    16 07-06-20 BSV Limburgia
    17 13-06-20 FC Oda VM
    18 13-06-20 FC Roerdalen VM
    19 13-06-20 Sportclub'25 VM
    20 13-06-20 TSC'04
    21 14-06-20 SHH JO13 toernooi
    22 14-06-20 VV Helden VM
    23 14-06-20 RKVV Montagnards VM
    25 20-06-20 SHH NM Seizoensafsluiting
    24 04-07-20 Oranje Blauw '15 Hoog/Laag
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 13-04-20 NWC Asten Paastoernooi !!
    2 31-05-20 VV Caesar NM
    3 31-05-20 SV Blerick VM
    4 31-05-20 SVME VM Top toernooi
    5 31-05-20 RKSV Heeze
    6 31-05-20 VV Reuver
    7 06-06-20 FC Kerkrade West NM
    8 06-06-20 MBC'13
    9 06-06-20 DESM
    10 07-06-20 VV Bieslo
    11 07-06-20 VV De Leeuw VM
    12 07-06-20 MVC'19 NM
    13 07-06-20 RKHSV VM
    14 07-06-20 SVN
    15 13-06-20 SHH JO11 toernooi
    16 13-06-20 VV Helden NM
    17 13-06-20 SV ONDO VM
    18 13-06-20 Sportclub'25 NM
    19 13-06-20 RKVV Montagnards VM
    20 13-06-20 TSC'04
    21 13-06-20 FC Geleen Zuid NM
    22 13-06-20 BSV Limburgia VM
    23 14-06-20 FC Roerdalen NM
    24 14-06-20 VV Sittard (Kika)
    25 20-06-20 SHH NM Seizoensafsluiting
    26 20-06-20 FC Oda NM
    27 27-06-20 Oranje Blauw '15
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 13-04-20 NWC Asten JO10-4 Paastoernooi !!
    2 30-05-20 SVME VM Top toernooi
    3 31-05-20 VV Caesar NM
    4 31-05-20 SV Blerick VM
    5 31-05-20 RKSV Heeze
    6 31-05-20 VV Reuver
    7 06-06-20 FC Kerkrade West VM
    8 06-06-20 MBC'13
    9 06-06-20 DESM
    10 06-06-20 RKHSV VM
    11 07-06-20 VV De Leeuw NM
    12 07-06-20 VV Bieslo
    13 07-06-20 VV Sittard (Kika) Lager
    14 07-06-20 MVC'19 VM
    15 07-06-20 SVN
    16 13-06-20 SHH JO10 toernooi
    17 13-06-20 VV Helden VM
    18 13-06-20 Sportclub'25 NM
    19 13-06-20 RKVV Montagnards VM
    20 13-06-20 VV Sittard (Kika) Hoger
    21 13-06-20 TSC'04
    22 13-06-20 BSV Limburgia VM
    23 14-06-20 SV ONDO VM
    24 14-06-20 FC Roerdalen VM
    25 14-06-20 FC Geleen Zuid VM
    26 20-06-20 FC Oda NM
    27 20-06-20 SHH NM Seizoensafsluiting
    28 27-06-20 Oranje Blauw '15
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 13-04-20 NWC Asten Paastoernooi !!
    2 30-05-20 FC Kerkrade West NM
    3 30-05-20 SV Blerick VM
    4 30-05-20 SVME VM Top toernooi
    5 31-05-20 VV Caesar
    6 31-05-20 RKSV Heeze
    7 31-05-20 VV Reuver
    8 06-06-20 VCH Blerick VM 2e klasse en Lager
    9 06-06-20 VV Sittard (Kika) Lager
    10 06-06-20 VV De Leeuw VM
    11 06-06-20 MVC'19 NM
    12 06-06-20 DESM
    13 06-07-20 BSV Limburgia VM
    14 07-06-20 VV Bieslo
    15 07-06-20 MBC'13
    16 07-06-20 VV Sittard (Kika) Hoger
    17 07-06-20 RKHSV VM
    13 13-06-20 SHH JO9 toernooi
    19 13-06-20 VV Helden VM
    20 13-06-20 RKVV Montagnards NM
    21 13-06-20 TSC'04
    22 14-06-20 SV ONDO VM
    23 14-06-20 FC Roerdalen VM
    24 14-06-20 Sportclub'25 VM
    25 14-06-20 FC Geleen Zuid VM
    26 14-06-20 SVN
    27 20-06-20 SHH NM Seizoensafsluiting
    28 20-06-20 FC Oda VM
    29 28-06-20 Oranje Blauw '15
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 13-04-20 NWC Asten Paastoernooi !!
    2 30-05-20 FC Kerkrade West VM
    3 30-05-20 SV Blerick VM
    4 30-05-20 SVME VM Top toernooi
    5 31-05-20 VV Caesar
    6 31-05-20 RKSV Heeze
    7 31-05-20 VV Reuver
    8 06-06-20 VCH Blerick VM 2e klasse en Lager
    9 06-06-20 VV Sittard (Kika) Lager
    10 06-06-20 VV De Leeuw VM
    11 06-06-20 MVC'19 VM
    12 06-06-20 DESM
    13 06-06-20 RKHSV VM
    14 06-07-20 BSV Limburgia VM
    15 07-06-20 VV Bieslo
    16 13-06-20 SHH JO8 toernooi
    17 13-06-20 VV Helden VM
    18 13-06-20 RKVV Montagnards NM
    19 13-06-20 VV Sittard (Kika) Hoger
    20 13-06-20 TSC'04
    21 13-06-20 FC Geleen Zuid VM
    22 14-06-20 SV ONDO VM
    23 14-06-20 FC Roerdalen VM
    24 14-06-20 Sportclub'25 VM
    25 14-06-20 SVN
    26 20-06-20 SHH NM Seizoensafsluiting
    27 20-06-20 FC Oda VM
    28 28-06-20 Oranje Blauw '15
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 13-04-20 NWC Asten Paastoernooi !!
    2 31-05-20 FC Kerkrade West VM
    3 31-05-20 VV Caesar
    4 01-06-20 SVME VM Top toernooi
    5 06-07-20 BSV Limburgia VM
    6 07-06-20 VV Bieslo
    7 07-06-20 VCH Blerick VM
    8 07-06-20 VV De Leeuw VM
    9 07-06-20 RKHSV VM
    10 13-06-20 SHH JO7 toernooi
    11 13-06-20 RKVV Montagnards NM
    12 13-06-20 VV Sittard (Kika)
    13 13-06-20 TSC'04
    14 13-06-20 FC Geleen Zuid VM
    15 14-06-20 FC Roerdalen MD
    16 14-06-20 Sportclub'25 VM
    17 14-06-20 SVN
    18 20-06-20 SHH NM Seizoensafsluiting
    19 20-06-20 FC Oda VM
    20 28-06-20 Oranje Blauw '15