• Toernooien Jeugd mei - juni - juli 2022

    Dit document is bijgewerkt: 26-april-2022.

    In mei/juni/juli 2022 worden door diverse verenigingen toernooien georganiseerd. We hebben alle uitnodigingen die wij hebben ontvangen in een overzicht gezet zodat de teams een eigen keuze kunnen maken. Dit overzicht wordt bijgewerkt als er nieuwe uitnodigingen binnen komen.  Voordat jullie inschrijven willen we jullie enkele regels aangeven die we strikt hanteren:

    • Inschrijven doe je per mail aan wedstrijden@shh-herten.nl;
    • Let goed op de uiterlijke inschrijfdatum! Toch zijn de toernooien op deze datum niet altijd vol geboekt en kan het inschrijven nog lukken;
    • Bij veel toernooien geldt vol=vol;
    • Schrijf (zeker) voor de grote toernooien zo spoedig mogelijk in!
    • Om vertraging te voorkomen sturen wij aanmeldingen elke week door naar de organiserende verenigingen;
    • Verenigingen sturen ons soms ook invitaties voor hun top-toernooien. Deze zijn specifiek voor het betreffende standaardteam;
    • Voor Prestatief toernooien komen de standaard teams in aanmerking, voor recreatieve toernooien de andere teams.
    • Lager/Hoger indeling wordt door organiserende verenigingen gedaan bij voldoende inschrijvingen per categorie;
    • Als er nog toernooi uitnodigingen binnenkomen, worden deze in de tabellen herkenbaar aangevuld.

     Onderstaand een overzicht van de toernooi uitnodigingen die we tot op heden hebben ontvangen.

     

    Vereniging Sluitingsdatum  Kosten 
    VV Sittard - KiKa 15-mei-22  €    15,00
    Groene Ster niet bekend  €    10,00
    Volharding 15-mei-22  €         -  
    Montagnards 1-mei-22  €         -  
    FC Landgraaf niet bekend  €         -  
    vv Bieslo 30-apr-22  €         -  
    vv Haelen 16-mei-22  €    10,00
    Venloscheboys 30-apr-22  €         -  
    Maasbracht 15-mei-22  €    10,00
    FC Oda 15-mei-22  €         -  
    SV ONDO Asten niet bekend  €         -  
    VCH Blerick 1-mei-22  €         -  
    SV Blerick niet bekend  €         -  
    FC Roerdalen niet bekend  €         -  
    DESM 30-apr-22  €         -  
    DES Swalmen 26-apr-22  €         -  
    Oranje Blauw'15 1-mei-22  €    10,00
    VV De Leeuw 23-mei-22  €    12,50
    VV Maarheeze niet bekend  €         -  
    FC Kerkrade West niet bekend  €         -  

     

    Gebruikte afkortingen
    VM=Voormiddag
    NM=Namiddag
    AV=Avond
  • Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 26-05-22 DES Swalmen
    2 03-06-22 VV Maarheeze AV
    3 10-06-22 VV Sittard - KiKa AV 2e/3e klasse
    4 10-06-22 Groene Ster AV
    5 10-06-22 Montagnards AV
    6 10-06-22 VV Bieslo AV
    7 10-06-22 FC Kerkrade West AV
    8 19-06-22 VV Haelen
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 26-05-22 DES Swalmen
    2 03-06-22 VV Maarheeze AV
    3 03-06-22 FC Kerkrade West AV
    4 10-06-22 Montagnards AV
    5 10-06-22 VV Bieslo AV
    6 17-06-22 VV Sittard - KiKa AV 2e/3e klasse
    7 18-06-22 VV Haelen Hoog/Laag
    8 18-06-22 Maasbracht JO17-1
    9 18-06-22 FC Oda NM
    10 26-06-22 Groene Ster NM
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 28-05-22 DES Swalmen
    2 29-05-22 Venlosche Boys VM 2e t/m 5e klasse
    3 29-05-22 Venlosche Boys NM 1e klasse of hoger
    4 04-06-22 SV ONDO Asten
    5 05-06-22 VV Maarheeze
    6 06-06-22 Oranje Blauw'15 JO15-1
    7 11-06-22 VV Sittard - KiKa AV 2e/3e klasse
    8 11-06-22 Groene Ster VM
    9 11-06-22 VV Bieslo VM
    10 11-06-22 FC Roerdalen Hoger-Lager
    11 12-06-22 Montagnards NM JO15-1
    12 12-06-22 FC Landgraaf
    13 12-06-22 FC Kerkrade West
    14 18-06-22 FC Oda NM
    15 19-06-22 VV Sittard - KiKa NM 1e klasse
    16 19-06-22 VV Haelen JO15-1 Hoog/Laag
    17 26-06-22 Maasbracht
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 28-05-22 DES Swalmen
    2 29-05-22 Venlosche Boys VM 2e t/m 5e klasse
    3 29-05-22 Venlosche Boys NM 1e klasse of hoger
    4 04-06-22 SV ONDO Asten
    5 05-06-22 VV Maarheeze
    6 11-06-22 VV Bieslo NM
    7 12-06-22 FC Kerkrade West
    8 18-06-22 FC Oda NM
    9 26-06-22 Maasbracht
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 28-05-22 Venlosche Boys VM 2e t/m 5e klasse
    2 28-05-22 SV ONDO Asten
    3 28-05-22 DES Swalmen JO13-3
    4 05-06-22 SV Blerick NM
    5 05-06-22 VV Maarheeze
    6 06-06-22 Oranje Blauw'15
    7 06-06-22 FC Kerkrade West
    8 11-06-22 VV Sittard - KiKa NM JO13-2 2e/3e klasse
    9 11-06-22 FC Landgraaf
    10 11-06-22 VV De Leeuw NM
    11 11-06-22 FC Roerdalen JO13-5 Hoger-Lager
    12 12-06-22 Groene Ster NM
    13 12-06-22 Montagnards VM
    14 12-06-22 VV Bieslo
    15 18-06-22 FC Oda NM
    16 19-06-22 VV Haelen
    17 26-06-22 Maasbracht
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 28-05-22 VCH Blerick NM
    2 29-05-22 DES Swalmen
    3 04-06-22 VV Maarheeze
    4 05-06-22 Oranje Blauw'15
    5 11-06-22 VV Sittard - KiKa VM 2e klasse
    6 11-06-22 VV Sittard - KiKa VM 3e/4e klasse
    7 11-06-22 Groene Ster NM
    8 11-06-22 Volharding
    9 11-06-22 Montagnards VM
    10 11-06-22 SV ONDO Asten VM
    11 11-06-22 DESM
    12 11-06-22 FC Kerkrade West NM
    13 12-06-22 VV Bieslo
    14 12-06-22 VV De Leeuw VM
    15 12-06-22 FC Roerdalen Hoger-Lager
    16 18-06-22 VV Sittard - KiKa NM HK / 1e klasse
    17 18-06-22 VV Haelen
    18 19-06-22 Maasbracht
    19 25-06-22 FC Landgraaf
    20 25-06-22 FC Oda NM JO11-4
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 29-05-22 SV ONDO Asten VM
    2 29-05-22 DES Swalmen
    3 04-06-22 Oranje Blauw'15
    4 05-06-22 SV Blerick VM
    5 05-06-22 VV Maarheeze
    6 11-06-22 Groene Ster NM
    7 11-06-22 Volharding
    8 11-06-22 Montagnards VM
    9 11-06-22 DESM
    10 11-06-22 FC Kerkrade West VM
    11 12-06-22 VV Sittard - KiKa VM HK / 1e klasse
    12 12-06-22 VV Sittard - KiKa VM 2e klasse
    13 12-06-22 VV Sittard - KiKa VM 3e/4e klasse
    14 12-06-22 VV Bieslo
    15 12-06-22 VV De Leeuw NM
    16 12-06-22 FC Roerdalen Hoger-Lager
    17 19-06-22 Maasbracht
    18 25-06-22 FC Oda NM
    19 26-06-22 FC Landgraaf
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 29-05-22 SV ONDO Asten VM
    2 29-05-22 VCH Blerick NM
    3 29-05-22 DES Swalmen
    4 04-06-22 Oranje Blauw'15
    5 04-06-22 VV Maarheeze
    6 04-06-22 FC Kerkrade West NM
    7 11-06-22 Volharding
    8 11-06-22 Montagnards NM
    9 11-06-22 DESM
    10 11-06-22 VV De Leeuw VM
    11 12-06-22 VV Sittard - KiKa NM HK / 1e klasse
    12 12-06-22 VV Sittard - KiKa NM 2e klasse
    13 12-06-22 VV Sittard - KiKa NM JO9-3 3e/4e klasse
    14 12-06-22 Groene Ster VM
    15 12-06-22 VV Bieslo
    16 12-06-22 FC Roerdalen JO9-1 Hoger-Lager
    17 18-06-22 VV Haelen JO9-5
    18 19-06-22 Maasbracht JO9-1
    19 25-06-22 FC Oda VM JO9-3
    20 26-06-22 FC Landgraaf
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 29-05-22 SV ONDO Asten VM
    2 29-05-22 VCH Blerick VM
    3 29-05-22 DES Swalmen
    4 04-06-22 Oranje Blauw'15
    5 04-06-22 VV Maarheeze
    6 04-06-22 FC Kerkrade West VM
    7 11-06-22 Volharding
    8 11-06-22 Montagnards NM
    9 11-06-22 DESM
    10 11-06-22 VV De Leeuw VM
    11 12-06-22 Groene Ster VM
    12 12-06-22 VV Bieslo
    13 12-06-22 FC Roerdalen JO8-x Hoger-Lager
    14 18-06-22 VV Haelen JO8-x
    15 19-06-22 Maasbracht
    16 25-06-22 VV Sittard - KiKa VM HK / 1e klasse
    17 25-06-22 VV Sittard - KiKa NM 2e klasse
    18 25-06-22 VV Sittard - KiKa NM JO8-x 3e/4e klasse
    19 25-06-22 FC Oda VM
    20 26-06-22 FC Landgraaf
    Datum Vereniging Dagdeel Teams Info
    1 28-05-22 VCH Blerick VM
    2 29-05-22 DES Swalmen JO7-1, JO7-4
    3 04-06-22 Oranje Blauw'15
    4 04-06-22 VV Maarheeze
    5 05-06-22 FC Kerkrade West VM
    6 11-06-22 Montagnards NM
    7 11-06-22 SV ONDO Asten NM
    8 12-06-22 Groene Ster VM
    9 12-06-22 VV Bieslo
    10 12-06-22 VV De Leeuw NM
    11 12-06-22 FC Roerdalen Hoger-Lager
    12 19-06-22 VV Haelen JO7-4
    13 19-06-22 Maasbracht JO7-6
    14 25-06-22 FC Oda VM
    15 26-06-22 VV Sittard - KiKa NM Hoog
    16 26-06-22 VV Sittard - KiKa VM JO7-6 Laag/Starters
    17 26-06-22 FC Landgraaf