• VR2 Veld Zondag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Benneheij, JeroenTechnische staf
    Dicou, AureliaOverige stafTeammanager
    Ruyten, LisaOverige stafTeammanager
    Schrijen, EricOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 jun. 19:30Langeberg VR2 - SHH VR2Sportpark In de Struiken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.VR2 - BSV Limburgia/Kamerland VR10 - 6
    17 mei.Kragten Limburg - Kragten Noord-Brabant3 - 4
    19 mei.VR2 - Woander Forest VR23 - 2
    22 mei.VR2 - SNA VR20 - 4
  • Poulestanden SHH VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Passart-VKC VR11513204974241
    2Groene Ster VR119121665303537
    3RKAVC VR118101762382431
    4RKVB VR118101746331331
    5Veritas VR1168263428626
    6FC Roerdalen VR1186573635123
    7Langeberg VR21471638261222
    8BSV Limburgia/Kamerland VR1167273628822
    9SNA VR22061131968-4919
    10Woander Forest VR2123271529-1411
    11VR2181017684-783
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bicker, MargreetTeamspelerMiddenvelder
    Biermans, LisaTeamspelerVerdediger
    Biermans-Huskens, SonjaTeamspelerVerdediger
    Dicou, AureliaTeamspelerMiddenvelder
    Djalielie -van Ool, YvetteTeamspelerAanvaller
    Fermont, DeveneyTeamspelerMiddenvelder
    Frenken, ImmelieTeamspelerAanvaller
    Hanno, SaskiaTeamspeler
    Kuiper, LindaTeamspelerDoelverdediger
    Ruyten, LisaTeamspelerMiddenvelder
    Schmitz, BirgitTeamspeler
    Schrijen, MirjamTeamspelerVerdediger
    Sloots, AnnikaTeamspelerAanvaller
    Smulders, AnouschkaTeamspelerVerdediger
    Stal, LindseyTeamspelerMiddenvelder
    Tellings, DaniqueTeamspelerAanvaller
    Timmers, ShaniaTeamspelerMiddenvelder
    Tink, SelinaTeamspelerVerdediger
    Varst, Noor van derTeamspelerVerdediger
    Vossen, LianTeamspelerAanvaller

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.